В Ужгороді стартує “Мегамарш вишиванок”

В Ужгороді відновили традицію парадів вишиванок. Востаннє таке дійство відбулося у 2011 р.
21 травня, в Ужгороді відбудеться незвична прес-конференція. Відбуватиметься вона на свіжому повітрі, а саме: біля пам’ятника Тарасу Шевченко на площі Народній.
Під час прес-конференції журналісти зустрінуться із організаторами першого на Закарпатті «Мегамаршу вишиванок», який в суботу відбудеться в Ужгороді і стартуватиме саме від пам’ятника Шевченку. Організатори розкажуть про мету заходу, його програму та сюрпризи. Також вони повідомлять про детальний маршрут параду і підкажуть, як можна отримати вишиванку, якщо у когось її немає.

З журналістами зустрінуться організатори та координатори «Мегамаршу у вишиванках»: Михайло Фазан, Оксана Стегура, Ольга Беца, Юлія Дуб.

Дійство планують провести 25 травня. Старт від пам’ятника Т. Шевченку на пл. Народна о 13.00.

Організатори народного параду ставлять собі за мету розважити мешканців міста та, звісно, популяризувати національний одяг.

В інших містах України такі заходи проводяться майже щороку. Наприклад, в Одесі на таке дійство виходить близько 2-3 тисяч осіб, а у Львові люди збираються для цього кілька разів на рік. Організатори ж ужгородського параду щиро сподіваються, що закарпатцям така новинка сподобається, а отже, можна буде проводити подібне частіше.

Цьогорічний марш пройде за таким маршрутом: площа Народна (пам. Шевченку) – сквер Масарика – площа Поштова (поблизу пам. Волошину) – площа Театральна (концертна частина виступу) – облмуздрамтеатр (кінець виступу).

Організатори обіцяють, що на всіх присутніх чекає багато цікавих сюрпризів, виступи танцювальних і музичних колективів.

фото з Параду вишиванок 2011 р.

парад вишиванок3 парад вишиванок парад вишивано2

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *