Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді провели суботник на підтримку спортивно-реабілітаційного центру інвалідів (ФОТО)

прибир20 вересня 2014 року відбувся суботник з прибирання території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів.

 Рішенням Ужгородської міської ради від 05 вересня 2014 року Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату було передано комплекс приміщень колишньої котельні площею понад 1600 м. кв. за адресою вул. Ф.Тіхого, 13Б, з орендною платою 1,2 грн.

Ідея створення подібного спортивно-реабілітаційного центру виникла ще 3 роки тому у голови осередку Лизанця Олександра. А сам механізм його створення, взяття в оренду закинутої будівлі державної чи комунальної власності і її реконструкція, виникла в теперішнього члена виконкому Шатрова Віктора. Однак, за часів попередньої антинародної влади реалізувати цю ідею було неможливо. До тих, хто піднімав таку ідею, ставились, як до інопланетян.

Перемога Майдану дала шанс для втілення подібних проектів у життя.  За порадою директора громадської організації “Память Європи” Віталія Апшая і директора ТОВ “Мінеральні води” Пересоляка Анатолія вибір було зупинено на вул. Ф.Тіхого, 13Б. Розміри цього об’єкта і розташування ідеально підходять для створення спортивного залу з олімпійськими параметрами. Відразу після цього зусиллями проектанта Олександра Мартинюка було створено ескіз проекту спортивно-реабілітаційного центру і його кошторис.

. Як наслідок на порядок денний Ужгородської міської ради було поставлено питання про передачу комплексу будівель за адресою вул. Ф. Тіхого, 13Б і 5 вересня ця ідея була підтримана 41 депутатом міської ради.

Така висока підтримка цього проекту не в останню чергу пов’язана з різким зростанням кількості інвалідів в Україні внаслідок війни на Сході. Для активних молодих людей, які потрапили до інвалідного візка, дуже часто спорт стає шляхом виходу із глибокої депресії зумовленої інвалідністю.

Одним з перших кроків з облаштування майбутнього спортивно-реабілітаційного центру стало проведення 20 вересня 2014 року суботника з розчистки вкрай захаращеної і занедбаної території колишньої котельні. Цей захід ініціювали Олександр Лизанець, представники ініціативної групи зі створення Громадської асамблеї Рената Протасова і Владислав Мацко. Значну допомогу для проведення суботника надали гіпермаркети будівельних матеріалів «Нова Лінія» і «Епіцентр», депутати Ужгородської міської ради Юрій Мандич і Михайло Данч. До участі у суботнику долучились члени ініціативної групи зі створення громадської асамблеї на чолі з Ренатою Протасовою і Владиславом Мацком, студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв, працівники ЖРЕР№4, члени громадської ради, члени громадської організації «Пам’ять Європи», члени громадської організації “Щит” на чолі з Ярославом Сливкою, члени виконавчого комітету Ужгородської міської ради і прості пересічні ужгородці.

Завданням людей, що взяли участь, була розчистка периметра об’єкта для початку будівельних робіт. За один день зусиллями десятків людей вдалось виконати 60% запланованих заходів. Проведення наступного суботника планується вже після святкувань Дня міста і відбудеться 4 жовтня 2014 року. Всі бажаючі взяти в ньому участь запрошуються на 10.00 4 жовтня 2014 р., місце збору котельня за адресою вул. Ф.Тіхого, 13Б.

Всі, хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів, можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

Закарпатський обласний осередок української федерації спорту

інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату

прибир приб3 прибир2

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *