До працівників Ужгородського міськвідділу міліції звернувся місцевий житель 48-річний Олег, який повідомив, що біля будинку до нього підійшли шестеро смаглявців: чотири жінки та два чоловіки, які стали його бити. Потім, поваливши на землю, відібрали від нього мобільний телефон. У результаті нападу чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму, перелом вилицевої кістки, забій грудної клітки.
Згодом місцеві «шерифи» вирахували та затримали одну з молодиць: 20-річну Сільвію, яку впізнав потерпілий. Речовий доказ вилучили. За цим фактом порушено кримінальне провадження. Оперативники встановлюють особи інших нападників.
karpatskijobjektiv.com
