В Ужгороді до 8 Березня проведуть відкриту екскурсію про жінок, які суттєво вплинули на історію міста

В Ужгороді до 8 Березня проведуть відкриту екскурсію про жінок, які суттєво вплинули на історію міста

До Міжнародного жіночого дня в Ужгороді проведуть відкриту екскурсію про жінок, які суттєво вплинули на історію міста. Про це сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила представниця проекту «Пізнай Ужгород» Людмила Сюзева.

За її словами, ГО «Щасливі діти» та команда проекту «Пізнай Ужгород» спільно з екскурсоводами вирішили долучитися до відзначення свята і розробили ще один маршрут – «Непомітно помітні. Жіночі обличчя Ужгорода».

«Так склалося, що чоловічі постаті з історії Ужгорода більше на слуху, більше відомі. Жінки теж мали суттєвий вплив, особливо на розвиток освіти та культури міста, проте, здається жінки багато робили, але менше говорили про це. Тому ми вирішили додати до наших 10 маршрутів до прогулянок Ужгородом ще один. Модеруватиме відкриту екскурсію Тетяна Літераті, залучені будуть кілька екскурсоводів – Владислав Товтин, Юрій Славік, Павло Худіш. Хочемо занурити містян в минуле, яке мало і жіноче обличчя», – розповіла Людмила Сюзева.

Екскурсія відбудеться 8 березня, початок о 14.30. Старт – скверик Марії-Терезії.

Якщо до того часу на Закарпатті буде посилення карантинних обмежень, організатори проведуть екскурсію онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.