В Перечині з під поли продали дитячий садок (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Іван Погоріляк.

Уроди все ж таки продали будівлю колишнього дитсадка на Посьолку в Перечині. Вибачаюся за такі емоції, але, на жаль,іншого слова не можу підібрати до осіб, які наважилися це зробити. Коли ви вже будете ситі Мирославо Іванівно з вашою депутатською більшістю?
Виявилося, що продали цю споруду ще минулого року, але під суворою конспірацією їм вдалося інформацію приховати до сьогодні.Близько місяця тому, на мій депутатський запит про комунальне майно станом на 01.01.2015 року, отримав відповідь за підписом Гуранич у якій ця будівля значиться як комунальна власність Перечина. Покупець – Володимир Бабич, перечинці добре знають його справи з Гураничкою по встановлені кованих заборів і лавиць за бюджетні кошти.
У 2007 році разом із мешканцями Посьолка підтримували порядок біля цієї будівлі. У самій будівлі проводили змагання з настільного тенісу, а на прилеглому майданчику грали: футбол, баскетбол і волейбол. Сьогодні також декілька юнаків там кидали м’яча в корзину, але не знали, що ця будівля уже належить Бабичу.
Неодноразово писав як спочатку зрізавши дерева, потім підрізавши частину даху, готувався продаж будівлі де виховався не один перечинець, у тому числі, якщо не помиляюся, і сама Мирослава Гуранич. Але це не зупинило християнську ординоносицю, продати дитячі надії.

садок садок2 садок3 садок4 садок5 садок6 садок7 садок8

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *