В Перечині вимагали відставки судді Амаровича

амарович-протест2Смертельна ДТП, яку скоїв голова Перечинського районного суду Віктор Амарович, викликала чималий резонанс в області. Після аварії винуватець зліг на лікарняний. Під варту його не взяли, оскільки суддя є недоторканною особою і зняти його з посади може тільки Верховна Рада України.

22 липня біля споруди Перечинського районного суду відбулася акція протесту, яку влаштували громадські активісти, що кількома автомобілями приїхали з Ужгорода. Метою цього заходу було подання у відставку Віктора Амаровича. Перед райсудом розгорнули транспарант: «Амарович – убивця! У відставку!». Активісти закликали місцевих жителів приєднатися до акції протесту. Щоправда, самих перечинців було менше, аніж активістів. Під час виступів протестувальники кричали: «Ганьба! Убивця не може судити!». Також на двері адмінбудівлі наклеїли листівки з фото Амаровича.

Відтак під час проведення заходу активісти підготували звернення до Віктора Амаровича, в якому закликали його добровільно написати заяву на звільнення й подати у відставку. Як вважає один із протестувальників, згідно з вітчизняним законодавством, процедура відставки може затягнутися на тривалий час. А суддя, який убив на авто людину, недостойний бути на посаді, де вирішує долю громадян.

Та чи сприйме вимоги активістів сам суддя Амарович, покаже час.

karpatskijobjektiv.com

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *