В Чопі депутати від партії угорців КМКС не підтримали угорця на посаду старости Соломонова

В Чопі депутати від партії угорців КМКС не підтримали угорця на посаду старости Соломонова

Представники фракції КМКС в Чопській міській раді продемонстрували угорській громаді, що не існує солідарності між представниками цієї нації, а особисті інтереси депутатів є домінуючими.

На сьогоднішній сесії Чопської міської ради розглядалося питання про затвердження на посаду старости Соломонівського старостинського округу. Бажання стати старостою висловили чотири громадяни, які написали відповідні заяви до Чопської міськради ( за українським законодавством вносить кандидатуру на посаду старости голова міськради).

Чопський міський голова Валерій Самардак, враховуючи те, що більшість населення Соломонова складають представники угорської національної меншини, вніс на розгляд сесії єдиного угорця з чотирьох претендентів – Котіша Ференца Ференцовича.

Для затвердження Ференца Котіша на посаду старости Соломонівського старостинського округу не вистачило всього двох голосів. Фракція КМКС ж має у своєму складі 6 депутатів (Балінт Евеліна Міклошівна, Балог Оскар Оскарович, Гурик Олена Тіборівна, Палко Каталін Степанівна, Ферков Бейла Войтехович, Югас Микола Людвигович), але жоден з них не проголосував за кандидатуру представника угорської національної меншини.

Чому так сталося? У окремих депутатів від партії угорців є особистий кофлікт з Чопським міським головою Валерієм Самардаком і вони зайняли позицію “баба Яга проти”, насоливши при цьому своїм виборцям.

Партія угорців України (угор. „KMKSZ” Ukrajnai Magyar Párt) — політична партія України. Відстоює політичні інтереси угорської меншини. Абревіатура «KMKSZ» означає «Товариство угорської культури Закарпаття» — під цією назвою партія, як громадська організація, діє поза виборами.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.