В Берегові відбулася позачергова сесія районної ради

райрада-БереговоСьогодні, 1 серпня під головуванням голови Олени Шедер відбулася  позачергова, двадцять друга сесія VI скликання Берегівської райради, на якій, окрім депутатів, були присутні голова Берегівської РДА Іштван Петрушка,  заступник Берегівського міського голови Людмила Токар, представники правоохоронних органів, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови та представники ЗМІ.

Сесія розпочалася з вшанування хвилиною мовчання пам’яті жертв теракту малазійського Boeing 777 та загиблих українських військових і мирних громадян за час проведення АТО.

Спочатку голова районної ради представила присутнім новопризначеного керівникаБерегівського районного відділу СБУ Олега Михайловича Гаврилова.

Потім, згідно затвердженого порядку, депутатів інформував Олег Парада – головний військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату про хід виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» у Берегівському районі. Олег Васильович надав вичерпну інформацію щодо специфіки проведення оповіщення та призову громадян, відкинув і спростував усі неперевірені чутки та домисли з  приводу насильної мобілізації та відповів на питання із зали. Зокрема присутніх цікавили зарплата мобілізованих, кількість жителів району, які зараз призвані на військову службу та кількість загиблих наших земляків.

Отож, відповідаючи на питання, головний військовий комісар району відмітив, що наша держава подбала про соціальний і правовий захист захисників Вітчизни і за всіма громадянами, які будуть призвані під час мобілізації на військову службу, гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Одночасно вони отримують грошове забезпечення як військовослужбовці. Також громадянам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, нараховується одноразова грошова допомога, яка буде виплачуватися на день демобілізації. Олег Парада також повідомив, що з Берегівського району у різних військових частинах службу несуть 80 чоловік. А щодо загиблих, то наразі це один наш герой – Роланд Попович, якого ми всі пам’ятаємо.

З інформацією «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в районі» виступив очільник Берегівського РВ УМВС Микола Куриця. Доповідь Миколи Миколайовича була пов’язана з акціями протестів та перекриттям доріг у населених пунктах району та міста. Як він зауважив, думки та настрої громади  мають бути доведені до керівників держави, але це треба робити цивілізованими методами і в рамках закону! Правоохоронні органи детально відслідковують усі ці події і обов’язково зроблять свої висновки.

-Підбурювання населення до протиправних дій тягне за собою кримінальну відповідальність. І не потрібно доводити ситуацію до абсурду, не потрібно розпалювати у суспільстві істеричні та панічні настрої, які потім ми не в змозі будемо зупинити. Усе залежить тільки від нас самих, тому прошу депутатів районної, селищної , сільських рад, яким, безперечно, довіряють їхні виборці допомогти заспокоїти населення району щоб Берегівщина знову зажила своїм розміреним, спокійним життям – звернувся до присутніх начальник Берегівського РВ УМВС Микола Куриця.

Він також поінформував про те, що у районі навали так званих «донецьких переселенців» немає, а є приїжджі гості та туристи. Правоохоронні органи відслідковують криміногенну ситуацію, пов’язану з цим і треба зауважити, що якихось протиправних дій з боку не місцевих гостей і туристів не зафіксовано. І розповіді про бійки та конфліктні ситуації є вигадками.

Серед питань, які схвалені на сесії, були і питання соціального характеру: про внесення змін до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення району «Турбота» на 2013-2014 роки, про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про фінансування охорони здоров’я.

Наприкінці, зважаючи на настрої  населення району, депутати прийняли рішення про звернення депутатів Берегівської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо проведення мобілізації.

Прес-центр Берегівської РДА


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.