Ужгородці побували в літній школі з місцевої політики та врядування у Кошіце

У рамках співпраці між Ужгородським національним університетом та Технічним університетом м. Кошіце (Словаччина) представники УжНУ цього літа мали нагоду взяти участь у роботі Третьої літньої школи з місцевої політики та врядування: країни Вишеградської четвірки та ЦСЄ у порівняльній перспективі (POL-LOC) на базі економічного факультету партнерського навчального закладу.

ужну3

Викладач Інституту економіки і міжнародних відносин УжНУ Волошина Юліанна Ярославівна та студенти (представник факультету міжнародних відносин Ганна Цімболинець та представник економічного факультету Михайло Попович) відвідали м.Кошіце, де з 7 по 21 липня взяли участь у зазначеному проекті разом із колегами з вищих навчальних закладів країн Центрально-Східної Європи.

Загалом цього року у літній школі взяли участь 15 молодих викладачів-науковців та 25 студентів. Окрім того, було запрошено близько 30-ти лекторів найвідоміших ВНЗ Європи із: Словаччини, Хорватії, Швеції, Італії, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Чеської Республіки, Польщі, тощо.

Учасники вдвідали лекції відомих фахівців, обмінялися думками та цікавою інформацією на семінарах. Зокрема, розглядалися актуальні питання управління економічними процесами на регіональному рівні, досвід вирішення соціальних питань місцевого самоврядування.

Викладач Волошина Юліанна Ярославівна була обрана в екзаменаційний комітет і приймала іспити у студентів в усній та письмовій формі. Після успішного складання іспитів всі студенти отримали сертифікат про присвоєння балів ECTS.

Завдяки високоякісній організації проекту учасники встигли не тільки обмінятися досвідом, але й здійснити низку культурно-ознайомчих подорожей визначними місцями Словаччини. Успішність проекту та його відповідність потребі пошуку нових шляхів вирішення проблем місцевого розвитку актуалізує необхідність проведення такого заходу в майбутньому, і, відповідно, участь УжНУ в ньому.

ужну2 ужну

uzhnu.edu.ua

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *