Категорії Новини

Ужгородський гурт 4исла дякує за підтримку (ВІДЕО)

Новий кліп «Ця земля» – це соціальний проект, що має на меті об’єднати усіх жителів нашої України у ці важкі часи.

Гурт 4исла висловлює велику подяку усім, хто взяв участь у зйомках!

«Боліло… І зараз болить, а тоді аж пекло від безсилля та усвідомлення усього, що відбувається. Після повідомлення про наших хлопців, які загинули в Іловайському котлі, про тих, хто ще вчора займався чим завгодно, але не війною, хотілося кричати, і терміново щось робити…

А вночі народилася ця пісня. В омитому слізьми тисяч людей мажорі, схожому на заклинання: усе, що в мене є – моя земля. І я вперше за багато років впевнено стверджую: це – моя Земля! Після пролитої крові у, здавалося б, мирному 21 столітті для нас вона стала святою. Ми не вірили, що сьогодні можемо мати ворогів.

Але…

Навіть не друг, а брат, всадив ніж у спину, підло, заздрісно, брехливо… Страшно подумати, але через багато років у підручниках історії з’явиться розділ «Російсько-українська війна 2014 року».

Дуже часто гнів, ненависть та біль, перегораючи зсередини, народжують не сльози, а переможний клич! Так і з’явилися ці слова:

«Эта земля, на которой ты, на которой я и наша беда,

Эта земля, на которой ты, на которой я, – Свята!»

А наступного дня на репетиції я її заспівав.»

Геннадій Донецький. 4исла

Рішення записати і випустити цю пісню окремим синглом та зняти на неї особливий кліп прийняли відразу й одноголосно. Ми віримо, що цією піснею зможемо допомогти. Можливо, не на фронті, а тут, в тилу, запалити серця, побороти депресію, а найголовніше – донести: МИ ПЕРЕМОЖЕМО! Давайте разом поширимо цю пісню, нехай вона не залишає у спокої усіх, хто прагне нашої крові і землі! З Богом, Рідні!  Бути Добру! Слава Україні!

 

Над кліпом працювали:

Актриса – Діана Соломаха

Ідея, втілення – гурт 4исла

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *