Ужгородські діти збагатіють на дві з половиною тисяч гривень

 1 липня в Ужгородському прес-клубі відбувся підрахунок грошей, які назбирали у рамах Параду наречених – 2013 волонтери із Закарпаття, Туреччини, Сінгапуру, Мексики та Індонезії.

парад

 

Організатори Параду Сергій Денисенко, Федір Шандор, Ростислав Буланов та Микола Анброх відкрили скриньки та оприлюднили суму, яка піде на благодійні потреби для закарпатських дітей. Зокрема, для відділення покинутих немовлят у дитячій лікарні м.Ужгорода. Отже, на харчування, медикаменти та, наприклад, підгузники для самотніх малюків наречені назбирали і 2 548,6 грн, 70 центів і 1000 білоруських рублів. Це рекордна суму для ужгородських парадів наречених.

 

Сергій Денисенко розповів, що волонтери розпочали збирати кошти вже зранку, а не тільки під час традиційного закарпатського «танцю молодої», як зазвичай. За словами Ф. Шандора, кошти у спеціальні скриньки збирали представники міжнародної молодіжної організації «Айсек», у тому числі хлопці з Мексики, Туреччини, Індонезії, Сінгапуру.

 

Ростислав Буланов повідомив, що ужгородці та гості міста, традиційно, активно користалися нагодою потанцювати з нареченими на Театральній площі у центрі Ужгорода. За можливість станцювати – за давнім закарпатським звичаєм – люди кидали гроші до скриньок волонтерів. У скриньках виявили купюри різного номіналу (від 1 до 200 грн), копійки, а також навіть євроценти. З валюти були також присутні білоруські рублі.

 

Найбільше кидали по одній гривні – 152 купюри, були одна «200 грн», одна «100». Знайшли також 2 копійки. 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *