Doc.ua запис до лікаря

Ужгородська Федерація Єдиноборств пильнуватиме переселенців зі Сходу

федерація єдиноборствЯк передає видання Нове Закарпаття, організатори повідомляють, що в першу чергу громадське об’єднання буде займатися саме проблематичними переселенцями та людьми які розповсюджують сепаратистські заклики.

“Позиція наша така: якщо вже ж чоловіки втікли з рідних домівок та відмовилися захищати свою землю від агресора, то хоч ведіть себе достойно в “гостях”. Але ж ні, ці люди продовжують займатися на Закарпатті тим, чим займалися собі на Донбасі – хамство, крадіжки, бандитизм і залякування. Ми не допустимо створення другого фронту на нашій землі за рахунок про-путінсько налаштованих людей!”, повідомили Новому Закарпаттю у прес-службі Ужгородської Федерації Єдиноборств.

Організація діятиме спільно з УМВС України в Закарпатській області.

1.Документальне фіксування викликів та подій.

Повідомлення правоохоронних органів про факти,які стали відомі ,,Ужгородській ініціативній групі”.

3.Сприяння у розкритті злочинів, шляхом надання правоохоронним органам оперативної інформації.

3. Вирішення проблем шляхом ” А давай порішаєм” не пройде – адже ми є оновленою нацією яка бореться за очищення країни від корупції.

4. Здійснювати нагляд в плані розгляду справ,а саме сепаратистського напрямку та нахабній і неадекватній поведінці переселенців.

“Наша організація не є закритою, будь-хто бажаючий може долучитися до ініціативи, пройти підготовку та внести свій внесок для забезпечення порядку в нашому місті! Якщо ви бажаєте стати частиною цього руху чи можете якимось чином допомогти, а також при виявленні вище вказаних проявів,прохання звертатися за телефоном гарячої лінії : 066 901 96 66, або за адресою: вул.Швабська 37 ( другий поверх )”, – йдеться в оприлюдненій інформації.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *