Ужгородка Аніта Білей продовжує потребувати допомоги небайдужих

Ужгородка Аніта Білей продовжує потребувати допомоги небайдужих

16 листопада минуло 4 роки , як на мене, дванадцятирічну дівчинку, впала гілка дерева, яку зрізали працівники ТОВ “Агромікс” біля 15-ї школи.

З того часу я перенесла біля 30 операцій. До сих пір я пересуваюсь з величезними труднощами. Минулого року винуватці трагедії за вироком суду отримали “умовні ” терміни, їм заборонено обіймати посади , пов’язані з благоустроєм та стягнуто штраф у сумі, яку ми платили за 1-2 дні лікування…..

Моя мама не може повноцінно працювати, оскільки повинна доглядати за мною, допомагати пересуватися. Я отримую пенсію як інвалід дитинства, це зовсім небагато. Власного житла не маємо, і хоч міська рада виділила нам квартиру, за що ми безмежно вдячні, та це лише “коробка ” з голими стінами (можете переглянути фото)… Прошу усіх небайдужих допомогти нам мінімально облаштувати наше житло.

Також попереду на мене чекаэ не одна операцiя , коштiв на яку в нас з мамою без вашоi допомоги не вистачить 😔 Дуже вам дякую заздалегідь за підтримку та посильну допомогу. Здоров’я вам , бо це , як виявляється, – найголовніше. Номер картки моєї мами 4149 4991 2118 5274. Це картка Приватбанку, тому отримувача ви зможете ідентифікувати.

Аніта Білей

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *