Ужгород зіллється з Мукачевом у один мегаполіс

ужгородРоків через 20-30 найближчої територіальної різниці між Ужгородом та Мукачевом не буде. Мукачево та Ужгород розбудовуватимуться до того стану, що перетворяться на «один великий центр з дорогами, освітленням, інфраструктурою». Такою бачить перспективу розвитку Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА. Про це він повідомив  на прес-конференції.

«Ужгород на 2/3 території затиснутий кордоном. Розбудовуватися не може. Років 20-30 найближчої перспективи різниці між Ужгородом та Мукачевом не буде. Бо з Мукачева буде йти у цей бік будівництво, з Ужгорода – в інший, – пояснив голова ОДА. – Це буде один великий центр з дорогами, освітленням, інфраструктурою».

За словами Олександра Ледиди, він підтримує затвердження Генплану Ужгорода, про який останнім часом чимало говориться. Щодо розширення меж міста, то керівник області зауважив, що треба дивитися і якщо є пустирі, закинуті території (до прикладу, Великолазівський радгосп), то розбудовувати їх.

«Є порядок приєднання, роз’єднання. Він прописаний у законодавстві. Треба було перед тим, як робити генплан, запросити сільських голів представників районної ради, розказати про планомірний розвиток, – каже Олександр Ледида. – У всіх державах йде так».

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *