Громадські активісти поширюють в інтернеті більш відповідну фотографію Павла Нагірного ніж ту що поширила міліція. Як відомо Павло Нагірний у стані алкогольного сп’яніння за кермом авто вбив двох людей і ще двох покалічив, а потім, після переховування у психлікарні, втік за кордон. Пособниками злочинця дотично виступили Хустський міжрайонний прокурор Кайло та суддя Ярослав Сідей.
Листівка з фото П.Нагірного, що її поширив Хустський МВ УМВС України в Закарпатській області
А цю листівку поширюють через інтернет:


