У Синевирі торік оздоровилося 400 студентів і викладачів НПУ ім. Михайла Драгоманова

На базі НПП «Синевир» у 2012 році близько 300 студентів і 100 викладачів Національного педагогічного університету ім.. Драгоманова проходили тут практику та оздоровлювалися.

Початком співпраці Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова та НПП «Синевир» стало підписання угоди у січні 2011 року ректором вузу Віктором Андрущенком та директором парку Миколою Дербаком, – повідомляє офіційний сайт НПП “Синевир”.

З того часу на березі гірської річки Тереблі в урочищі Квасовець, що на околиці села Колочава, почала діяти база для польових практик студентів столичного вишу. За порівняно невеликий час тут проведено реконструкцію головного корпусу розрахованого на 55 осіб, побудовано ще один корпус для викладачів.

, одна з яких знаходиться в Національному природному парку «Синевир».

Минулого року база для польових досліджень прийняла близько 300 студентів і понад 100 викладачів. Майбутні вчителі детально ознайомились з діяльністю парку, його визначними місцями, передусім Синевирським озером і Реабілітаційним центром бурих ведмедів, здійснили захоплюючі подорожі гірськими хребтами тощо.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *