У школярів Мукачівської громади із 18 жовтня розпочнуться осінні канікули

У школярів Мукачівської громади із 18 жовтня розпочнуться осінні канікули

Осінні канікули триватимуть впродовж тижня.

З 18 по 24 жовтня заклади загальної середньої освіти та дитячі мистецькі школи Мукачівської ТГ ідуть на осінні канікули.

Раніше МОЗ рекомендував МОН звернутися в установленому порядку до обласних тдержадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.

Як заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, “Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів”, – пояснив Віктор Ляшко.

Міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.