У оборудці мера Ужгорода Андріїва з російським “Альфа-банком” наявна корупційна складова

У оборудці мера Ужгорода Андріїва з російським “Альфа-банком” наявна корупційна складова

Ужгородського мера Богдана Андріїва вчергове піймали на корупційних діях та активній підтримці і  сприянню процвітанню російського бізнесу на теренах Закарпаття.

Так Богдан Андріїв здійснив корупційну оборудку, здавши в оренду  за надринкову вартість (росіяни згодні платити любі кошти)  офісне приміщення, що належить його родині, на вул. Корзо у м.Ужгород російському Альфа-банку  та силоміць змусив перейти на обслуговування та отримування заробітної плати у дану фінансову установу  працівників міської ради, дитсадочків, лікарні і т.д. на досить невигідних умовах. Повідомляє Anna Tratchuk .

Так зняти заробітну плату з карток російського банку можна безкоштовно обмежену кількість разів  протягом місяця, інакше доводиться сплачувати комісію. За обслуговування карток знімається щомісячна комісія. Усі додаткові послуги, такі, як смс-інформування, поповнення карток – платні.

Зауважимо, що українські банки обслуговують зарплатні картки бюджетних організацій переважно безкоштовно. До прикладу, той же державний ПриватБанк, де раніше отримували заробітну плату працівники міськради чи лікарень.

ФОПи, директори  фірм, які приймають участь в державних тендерах, керівники фірм, створених замість ЖРЕРів, комунальні підприємства, усі, як один скаржаться на тиск з боку ужгородського мера та його брата щодо вибору обслуговуючого банку. Вони і справді змушені відкривати рахунки в російському Альфа банку і пускати через нього частково обороти, аби уникнути проблем із братами Андріївими.

Зазначу, що Альфа банк, який має представництва на території України, Росії, належить опосередковано через фірми-прокладки, що зареєстровані на офшорних територіях Кіпру, Гіблартару тощо, групі російських бізнесменів: Михайло Фрідман (32,86%), Герман Хан (20,97%) і Олексій Кузьмічов (16,32%); решта акцій належить фізичним особам, в тому числі – президенту банку Петру Авену (12,40%) і Андрію Косогову (3,67%).
При цьому Петро Авен є близьким і данім другом російського президента В.Путіна.
Очолює представництво Альфа-Банку на території України Михайльо Вікторія, яка до цього працювала багато років на керівних посадах у російському консорціуму Альфа-груп. Однак реальним «наглядачем» за українським фінансовим бізнесом Альфа -банку є чех Іван Світек, який з 2008року плідно працював у Росії в Хоум Кредит Банку і навіть став там у 2012 році «банкіром року».
У той час, як по всій Україні відбуваються  акції -протести щодо наявності представництв російського Альфа-банку на території нашої держави, підпалюють відділення у Львові, заливають фарбою у Києві, підривають банкомати в Одесі, ужгородський голова заробляє гроші на фінансових оборудках з російським бізнесом.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.