У кафе на Іршавщині 10-річній дівчинці продали пляшку горілки

У с.Дубрівка поліціейські зустріли 10-річну дівчинку, яка несла в пакеті щойно придбану в місцевому кафе-магазині горілку. Продавця притягнуто до відповідальності.

Разом із дитиною правоохоронці поїхали до неї додому. Там з’ясувалось, що дівчинка із неблагополучної сім’ї, яка вже перебуває на контролі у правоохоронних органах. Поспілкувавшись з 10-річною дитиною працівники ювенальної поліції дізналися, що за горілкою її відправила матір, також дівчинка вказала, де саме їй продали алкогольний напій.

На продавця склали протокол за ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Санкція статті передбачає штраф від тридцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Працівники ювенальної поліції також поспілкувалися з матір’ю малолітньої дівчинки про неприпустимість такої її поведінки та повідомили про можливі наслідки у разі повторення. Окрім цього, жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей), де передбачено штраф від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, – повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.