У Берегові запобігатимуть «тіньовій зайнятості»

податковаУ рамках місячника легалізації трудових відносин у Берегівському міськрайонному центрі зайнятості  відбулося засідання круглого столу на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати» за участі представників райдержадміністрації.

Останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Тому питання легалізації зайнятості і заробітної плати набуває великої актуальності, адже від цього залежить як рівень соціального захисту та добробуту людини, так і розвиток району і міста.

Захід відкрив директор центру зайнятості Михайло Фанта. Він проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці, охарактеризував напрями роботи служби зайнятості щодо легалізації тіньової зайнятості через проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи як з роботодавцями, так із особами, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Заступник голови Берегівської райдержадміністрації Владислав Гоблик у своєму виступі підкреслив, що питання забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, дотримання законодавства про працю перебуває на постійному контролі у районній державній адміністрації.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Берегівської райдержадміністрації Володимир Терпай зазначив, що районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проводиться відповідна робота по збиранню та моніторингу інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення, вживаються заходи щодо запобігання явища «тіньової зайнятості».

Роботодавці також взяли участь у обговоренні даних питань. Підсумовуючи результати роботи засідання круглого столу учасниками було прийнято рішення про проведення роз’яснень з суб’єктами господарювання всіх форм власності з питань дотримання вимог законодавства про працю в межах компетенції установ, організації та підприємств.

 Інформує Берегівський міськрайонний центр зайнятості

beregszasz.com.ua


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.