У Берегові планують створити новий транспортний маршрут

людиНа початку вересня до міського голови Берегова Золтана Бабяка звернулася берегівчанка. Жінка розповіла про відсутність громадського транспорту на вул. Кутузова та прилеглих вулиць.

Сьогодні, 3 жовтня, спеціальна комісія на чолі зі заступником міського голови В’ячеславом Гладуном здійснила виїзд у цей район. До обговорення ситуації долучився місцевий перевізник, директором ТОВ «Авант» Федір Товт. Підприємець пояснив жінці, що маршрут можливо організувати, якщо з цього буде економічна вигода, тобто автобусний маршрут завжди матиме попит серед берегівчан.

Перевізник розглядає можливість об’єднання маршруту «Автостанція – «Запорізький хутір»» з вул. Кутузова, прилеглими вулицями та вул. Мачолівською. Мешканка Кутузова запевнила, що бажаючих потрапити в центр міста, поліклініку, ринок завжди є вдосталь. І через відсутність громадського транспорту берегівчани змушені добиратися туди на таксі. Тож, члени комісії запропонували згідно з відповідними нормами у цьому віддаленому районі облаштувати зупинку, встановити знак та графік руху маршрутного автобуса. Тому мешканці зазначеного району матимуть змогу користуватися зручною та безпечною маршруткою.

beregszasz.com.ua


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.