У Берегові планують створити новий транспортний маршрут

людиНа початку вересня до міського голови Берегова Золтана Бабяка звернулася берегівчанка. Жінка розповіла про відсутність громадського транспорту на вул. Кутузова та прилеглих вулиць.

Сьогодні, 3 жовтня, спеціальна комісія на чолі зі заступником міського голови В’ячеславом Гладуном здійснила виїзд у цей район. До обговорення ситуації долучився місцевий перевізник, директором ТОВ «Авант» Федір Товт. Підприємець пояснив жінці, що маршрут можливо організувати, якщо з цього буде економічна вигода, тобто автобусний маршрут завжди матиме попит серед берегівчан.

Перевізник розглядає можливість об’єднання маршруту «Автостанція – «Запорізький хутір»» з вул. Кутузова, прилеглими вулицями та вул. Мачолівською. Мешканка Кутузова запевнила, що бажаючих потрапити в центр міста, поліклініку, ринок завжди є вдосталь. І через відсутність громадського транспорту берегівчани змушені добиратися туди на таксі. Тож, члени комісії запропонували згідно з відповідними нормами у цьому віддаленому районі облаштувати зупинку, встановити знак та графік руху маршрутного автобуса. Тому мешканці зазначеного району матимуть змогу користуватися зручною та безпечною маршруткою.

beregszasz.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *