Троє закарпатських підприємців намагалися монополізувати шкільне харчування

антимонопольнийЗакарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало підприємців Іршавського та Хустського районів за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Як показало розслідування, фізичні особи-підприємці – Шестак П.П., Магурський Д.Д. узгодили свої пропозиції під час участі у трьох процедурах відкритих торгів щодо закупівлі різних видів продуктів харчування (м’ясної та рибної продукції), які проводилися Управлінням освіти, молоді і спорту Хустської районної державної адміністрації у 2013 році.

Аналізом тендерної документації встановлено, що учасники торгів діяли не самостійно, а узгоджували свої дії, що призвело до усунення конкуренції під час визначення переможця процедур закупівлі. Документи готувалися таким чином, аби забезпечити перемогу ФОП Шестак П.П. та ФОП Довганич В.В.

Такі дії є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим статтею 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Крім того, у ході розслідування були доведені родинні зв’язки між ФОП Шестак П.П. та ФОП Магурський Д.Д., що свідчить про пов’язаність осіб у розумінні статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

При визначенні розмірів штрафних санкцій враховано, що підприємці визнали вчинення порушення, – пише прес-служба Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *