Товариство Закарпатців у Києві очолив Василь Лазоришинець

25 січня цього року в київському «Президент-отелі» відбулись звітно-виборні збори Товариства Закарпатців в м. Києві. До знаного в столиці готелю з’їхались наші земляки, яких знає не лише Закарпаття, але й вся Україна. Серед присутніх були такі непересічні особистості як Василь Дурдинець, Михайло Рябець, Марія Маркуш, Орест Клімпуш, Микола Бідзіля, Василь Лазоришинець, Петро Мага та інші.

За пятирічний термін роботи на посаді Президента земляцтва звітував екс-народний депутат України, відомий банкір, вихідець із Колочави Міжгірського району Станіслав Аржевітін. Після жвавого обговорення члени Товариства визнали роботу Станіслава Михайловича задовільною та обрали нове керівництво.
Новообраним на пятирічний термін Президентом Товариства Закарпатців в м. Києві став член-кореспондент АМН України, професор Лазоришинець Василь Васильович. Його першим заступником обрано народного депутата України 2 та 4 скликання, професора Климпуша Ореста Дмитровича, заступниками професора Микуліна Віктора Петровича та Богача Василя Івановича. Також було обрано 37 членів Ради Товариства.
Як повідомив Василь Лазоришинець, на зібранні були визначені пріоритетні напрямки діяльності Товариства. «Найперше слід налагодити більш плідні зв’язки із Закарпаттям на рівні адміністративних, громадських організацій та просто людей. Не менш важливим є популяризація нашого краю, як туристично-рекреаційного. Маємо на меті сприяти розвиткові медичної інфраструктури Закарпаття, залучення інвестицій.
Або візьмемо ще один напрямок діяльності. Відомо, що багато наших земляків у пошуках кращої долі виїжджають в нові міста, країни. І тут дуже важливо, щоб в тому чи іншому місті був хтось, до кого можна звернутись по допомогу. З цією метою ми спробуємо налагодити тісні стосунки із нашими земляками з інших міст України і не лише. Було б добре зорганізуватись закарпатцям, що живуть в Москві, Празі, Римі та інших містах світу. Доцільно було б зробити таку базу даних наших земляків. Це дало б можливість допомагати один одному. А щоб люди могли легко знаходити один одного, варто би створити інтернет-медіа-ресурс, де б не лише була така база даних земляків, але й де б розповідалось про життя і досягнення закарпатців у тій чи іншій країні», — підсумував Василь Лазоришинець.

Іван Берец

1 коментар

Ольга написав:

Щиро вітаю пана Лазоришинця із обранням.
Про об*єднану базу Закарпатців я думала давно,створила групу Світова Спільнота Закарпатців. Запрошую приєднуватися.
А також я маю свій бізнес у ЗША, штат Флорида, де завжди літо. Запрошую земляків.
Olga Lore
Не для реклами, а для інформації.
Запрошую на роботу земляків до ЗША для роботи в готелях.
$ 8 на годину. Вік – щоб мати здоров*я працювати.
Пишіть: [email protected]
Skape: rusunka або Smereka4819
тел; 19044365649: або 19046154630-моб. Прошу врахувати 7-годинну різницю в часі
Щиро Ваша
Ольга Лоре – Ужгород – Saint Augustine, USA
Віза самостійно

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *