Теледебатна катастрофа кандидата в мери Ужгорода Віктора Щадея (відео)

Теледебатна катастрофа кандидата в мери Ужгорода Віктора Щадея (відео)
У прямому ефірі на UA:Закарпаття на запитання спочатку представника громадської організації «Опора», а потім і журналіста цього телеканалу: «Скільки ви витратили коштів на рекламу до офіційного старту виборчих перегонів?», Зе-кандидат Віктор Щадей двічі включав режим «снєжинка». Спочатку Щадей щось пролопотів про підкуп, що шириться мікрорайонами Ужгорода, а згодом Вітя взагалі звинуватив телеканал UA:Закарпаття у «не такому, як треба» висвітленні міського життя… в останні 3 роки.
Далі Щадей дуже сильно здивувався питанню журналіста щодо повного ігнорування ним партійної приналежності до «Слуг народу». Колишній в.о. мера Ужгорода та секретар міськради у відповідь замість чіткої конкретики поніс якусь пургу про сакури, як один із символів Ужгорода і свою багаторічну любов до цього кольору (в останньому, до речі, ніхто і не сумнівався).
Загалом, краще б Щадей, мабуть, цей вечір провів вдома чи десь з друзями за пивом – надто слабенько він виглядав на фоні інших кандидатів. Усі без винятку його промови зводилися до звинувачень діючого мера, а не можливості безкоштовно донести людям нюанси своїх передвиборчих обіцянок. Бо навіть на легкі питання, з якими його колеги-депутати без проблем справилися (Скільки учнів цього року здали ЗНО на 200 балів? та Що названо на честь 128 бригади?) Вітя не зміг відповісти.
Чому ж нервує Щадей? Усе просто: замість того, щоб приплюсувати до свого базового рейтингу ще й рейтинг партії «Слуга народу» і спокійно готуватися до другого туру, він почав щось вигадувати у фіолетово-малиновому стилі, морозитися не лише від підтримки Зе-команди, але й від самих згадок про цю політичну силу. Рейтинг у нього не росте – попри усі намагання. Звідси й нереальні обіцянки замість конструктивних пропозицій щодо розвитку Ужгороду, звідси й нерви.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *