Свідок підкидання мічених грошей Чопському міському голові дав відеоінтерв’ю (відео)

Свідок підкидання мічених грошей Чопському міському голові дав відеоінтерв’ю (відео)

Інтерв’ю у свідка моменту підкидання грошей понятим у помешканні Чопського міського голови Наталії Яреми взяв кореспондент “Трибуни” Валерій Наталевич.

1 червня я мав розмову із Наталею Яремою – домробітницею голови Чопської міськради Валерія Самардака – і попросив її прокоментувати, як відбувався обшук у помешканні мера.
Пані Наталя розповіла, що 29 травня до неї  у магазин «Пролісок» прийшли слідчі і, вважаючи, що я дружина Валерія, вимагали відкрити його квартиру для проведення обшуку. Я пояснила, що я не дружина Валерію і навіть не домогосподарка – я домробітниця, – ми не ведемо спільного господарства і в мене є власна квартира в Ужгороді.
Але слідчі почали погрожувати, що якщо я не відкрию квартиру В.Самардака, вони виламають двері та присплять собаку. Добре, що мені вдалося додзвонитися до Валерія і він дав згоду. Але я навіть не очікувала, що трохи згодом постраждаю і сама, що слідчі обшукають і ошукають і мене – брутально і безпідставно.
Коли я прийшла у двір за адресою помешкання В.Самардака, там мене вже чекали інші слідчі та поняті, які добре бачили, що я прийшла з жіночою сумкою через плече. Я стала відчиняти двері і у квартирі почав лаяти собака. Слідчі попросили мене прибрати її.  Тому зайшовши у коридор і залишивши двері відкритими, я поклала сумку і перевела собаку з кімнати до кухні.
Після цього зайшли слідчі і почавши з коридору відразу зацікавилися змістом  моєї сумки, запитавши, ч и є в ній якісь грошові кошти. Я дуже була здивована і намагалася пояснити, що це моя власна сумка, тому в ній мої  власні гроші – нічиї інші.  Але слідчі продовжували наполягати на своєму, запевнюючи, що після перевірки купюр, всі гроші будуть мені повернуті наступного дня.
Переписавши всі гривневі купюри, вони забрали мої гроші, але цього, здається, було їм замало. Тому поки один слідчий відволік мене, один з понятих, який сидів в кріслі біля дверей в іншу кімнату, підкинув на полицю зім’яті 200 доларів – на відстань простягнутої руки. Я відразу зрозуміла, хто це зробив і вказала на нього, зауваживши слідчим , що це дуже «топорна» робота.
Проігнорувавши всі мої заперечення, слідчі зафіксували «знайдені» 200$, які підкинув понятий, у протоколі обшуку І після цього їх зацікавленість обшуком раптово вщухла і зійшла нанівець.
Але моє прозріння настало тоді, коли попри всі завіряння слідчого ані наступного дня, ні до цього часу я не отримала назад своїх грошей. Прозріння переросло у відчай, адже частина цих грошей – це кошти на ведення господарства у В.Самардака. А решта – це гроші, які я приготувала для своєї онкохворої доньки, що є інвалідом, та онучки – вона теж інвалід.
Поки я слухав пані Наталю, вона у підтвердження своїх слів показала мені відповідні медичні довідки.
Пані Наталя розповіла також, що вже рік правоохоронці намагаються знайти на Валерія якийсь компромат. За місяць до цієї ганебної провокації він особисто звертався до очільника поліції Закарпаття Стефанишина зі скаргою на очільника УЗЕ Іваньківа, який навіть вимагав в нього гроші за закриття сфальсифікованих безперспективних кримінальних проваджень.
Насамкінець пані Наталя підтвердила, що Валерій Самардак, який знаходиться у слідчому ізоляторі, у знак протесту проти грубої провокації проти нього з боку правохоронців оголосив голодування. І сьогодні вона їде на побачення з ним та везе йому негазовану воду, деякі речі та книжки.
Зрозуміло, що пані Наталя, як і решта мислячих чопівців, абсолютно впевнена у абсурдності всіх звинувачень проти голови Чопської міськради Валерія Самардака. «Він дуже принципова і чесна людина», – цією характеристикою пані Наталя підвела підсумок нашій розмові.

https://www.youtube.com/watch?v=9_dOGKU7DIk&t=3s

Кошти відібрані правоохоронцями у Наталії Яреми, попри обіцянки, так і не повернуті.

https://www.youtube.com/watch?v=xdNqf2xsJUY

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *