Суд в Ужгороді відмовив одіозним забудовникам міні-ГЕС на Хустщині в зупиненні розпорядження Москаля (відео)

Суд в Ужгороді відмовив одіозним забудовникам міні-ГЕС на Хустщині в зупиненні розпорядження Москаля (відео)

Сьогодні в Закарпатському окружному адміністративному суді під головуванням судді С.Гаврилка відбулось попереднє судове засідання в справі за позовом ТОВ “Гідроресурс-Ріка” та “Ріка Енерго” і третя сторона на боці позивача – Хустська РДА до Закарпатської ОДА про скасування розпорядження #370 від 20.07.2017 р. “Про скасування розпоряджень Хустської РДА” щодо МГЕС.

Йдеться про три розпорядження голови Хустської райдержадміністрації Н.Павлія щодо будівництва каскаду міні-ГЕС на Хустщині, які викликали мітинги і перекриття доріг та були скасовані вищестоячим керівником Г.Москалем 20 липня, як такі що суперечать інтереси територіальних громад і громадян.

Не погоджуюсь із таким очевидно справедливим рішеням голови Закарпатської ОДА горе-інвестори, яким також вже однозначно відмовили щонайменше і 5 громад Хустщини, вирішили подати до суду для його скасування.

Представник ОДА в суд не з’явився, подавши до суду заяву про перебування їх представника, керівника юридичного відділу у щорічній відпустці. Суддя зауважив, що таку заяву вважає необгрунтовуваною і тому продовжив засідання, оскільки в ОДА працює очевидно не один юрист.

Перед початком засідання представник скаржників Зоя Темнокудова, яка одночасно представляє 2 фірми забудовників асоційованих з екс-депутатом облради В.Трикуром, подала заяву про забезпечення позову шляхом зупинення дії розпорядження Г.Москаля на час його оскарження в суді. Однак суддя С.Гаврилко після нетривалої нарадчої кімнати оголосив справедливе рішення щодо відмови у задоволенні цієї заяви забудовників. Опісля суд вирішив закінчити підготовче засідання і призначив дату засідання по суті на 12:00 28 серпня 2017 р.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *