Сліпці.

Сліпці.

сліпціТе, що робить нинішня влада,в освіті,науці,медицині,пенсійній,податковій реформі,судовій гілці влади,вибірковому судочинстві і т.д. нагадує поводирів-сліпців,які йдуть і шукають дорогу до пекла,а за собою ведуть зрячих,які просто помилилися при виборі влади. Недолугість і свавілля влади не залишає байдужим кожного громадянина-патріота,якому дорога доля і честь неньки-України.

Антидержавники,хабарники-корупціонери та інша гидота, принижують нашу національну гідність і присипляють свідомість і пильність,бо їм незалежна українська держава-кістка в горлянці.

Соромно за державу і народ,коли чуєш,як чинуша-приблуда,в жилах якого тече іудейська кров,відкрито погрожує патріотам України, ламати руки і ноги,якщо приїдуть в м. Харків.

Видно, кернес-добкіни  прихватизували і долучили до своїх маєтків і місто Харків. В Україні і так нестійко,назріває небезпечно-вибухова ситуація в суспільстві. Народ почав виходити на Майдани.

Погроза збоку мера Харкова – Кернеса ще більше розпалюють ворожнечу між людьми. Кровожерливий Кернес сповідує і жиє по Старому Завіту – око за око,зуб за зуб. Але йому ніхто не погрожував, він молиться комуністичним бовванам, а це – гидота для Господа і українського народу. Наш народ століттями живе по Новому Христовому Завіту і Божим заповідям, одна з яких вчить любити ближнього,як самого себе. Між іншим, у кримінальному кодексі України є стаття за погрози. Видно Кернес живе по поняттям,а не по Закону. Соромно за харків’ян,які довіряють і дають владу кернесам і їм подібним антиукраїнцям. Кернесам нас не залякати, ми обов’язково відвідаємо величне українське місто Харків.

Раджу Кернесу, що перед тим,як ламати нам руки і ноги, обов’язково одягнути міцні памперси аби сморід не дійшов до Києва, на Банкову, і не збентежив би п.Президента-Януковича, який часто забуває Присягу, яку давав на Біблії у сесійній залі ВР – бути гарантом Конституції, Свободи і Безпеки наших громадян і т.д.

О Господи,очі незрячим подай-

Вельможному панству Вкраїни,

Очисти їх душі,веди їх у рай,

Прости їм і зради, і їхні провини.

Всевишній,направ їх на стежку святу,

Нехай схаменуться ті вражії діти,

Бо їх нерозважливість,безглуздість оту,

Народ наш не взмозі вже більше терпіти!

Іван Тегза, 

    Ветеран праці.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.