Сліпці.

сліпціТе, що робить нинішня влада,в освіті,науці,медицині,пенсійній,податковій реформі,судовій гілці влади,вибірковому судочинстві і т.д. нагадує поводирів-сліпців,які йдуть і шукають дорогу до пекла,а за собою ведуть зрячих,які просто помилилися при виборі влади. Недолугість і свавілля влади не залишає байдужим кожного громадянина-патріота,якому дорога доля і честь неньки-України.

Антидержавники,хабарники-корупціонери та інша гидота, принижують нашу національну гідність і присипляють свідомість і пильність,бо їм незалежна українська держава-кістка в горлянці.

Соромно за державу і народ,коли чуєш,як чинуша-приблуда,в жилах якого тече іудейська кров,відкрито погрожує патріотам України, ламати руки і ноги,якщо приїдуть в м. Харків.

Видно, кернес-добкіни  прихватизували і долучили до своїх маєтків і місто Харків. В Україні і так нестійко,назріває небезпечно-вибухова ситуація в суспільстві. Народ почав виходити на Майдани.

Погроза збоку мера Харкова – Кернеса ще більше розпалюють ворожнечу між людьми. Кровожерливий Кернес сповідує і жиє по Старому Завіту – око за око,зуб за зуб. Але йому ніхто не погрожував, він молиться комуністичним бовванам, а це – гидота для Господа і українського народу. Наш народ століттями живе по Новому Христовому Завіту і Божим заповідям, одна з яких вчить любити ближнього,як самого себе. Між іншим, у кримінальному кодексі України є стаття за погрози. Видно Кернес живе по поняттям,а не по Закону. Соромно за харків’ян,які довіряють і дають владу кернесам і їм подібним антиукраїнцям. Кернесам нас не залякати, ми обов’язково відвідаємо величне українське місто Харків.

Раджу Кернесу, що перед тим,як ламати нам руки і ноги, обов’язково одягнути міцні памперси аби сморід не дійшов до Києва, на Банкову, і не збентежив би п.Президента-Януковича, який часто забуває Присягу, яку давав на Біблії у сесійній залі ВР – бути гарантом Конституції, Свободи і Безпеки наших громадян і т.д.

О Господи,очі незрячим подай-

Вельможному панству Вкраїни,

Очисти їх душі,веди їх у рай,

Прости їм і зради, і їхні провини.

Всевишній,направ їх на стежку святу,

Нехай схаменуться ті вражії діти,

Бо їх нерозважливість,безглуздість оту,

Народ наш не взмозі вже більше терпіти!

Іван Тегза, 

    Ветеран праці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *