Шаранич провів “зачистку” Рахівського райвідділу міліції (ДОКУМЕНТ)

шараничПісля публікцій у “Трибуні” щодо зловживань окремими працівниками міліції у Рахівському РВВС начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем була дана вказівка розслідувати факти наведені у статтях.

За наслідками перевірки внутрішньої безпеки закарпатської міліції Сергій Шаранич прийняв надзвичайно жорсткі міри до осіб, що ганьблять українську міліцію, начальника Рахівського райвідділу міліції та ще кількох співробітників звільнено з ОВС іншим оголошено суворі догани. Матеріали службового розслідування спрямовані до прокуратури.

СЗГ УМВС в Закарпатській області надав “Трибуні” відповідні роз’яснення з цього приводу.

Витяг з В И С Н О В О К А
за результатами службового розслідування відносно
окремих працівників УМВС області
РЕЗУЛЬТАТИВНА частина:

1. Подальше поведення службового розслідування припинити.

2. За недобросовісне відношення до виконання службових обов’язків, порушення Присяги працівника органів внутрішніх справ, вимог ст.7 Дисциплінарного статуту ОВС України, наказу МВС України №155 “Про затвердження Правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України” від 22.02.2012, нормативних документів з питань дотримання службової дисципліни і законності, зраду інтересів служби, що проявилось у незабезпеченні збереження майна, зданого під охорону та передачу його стороннім особам, а також проявлену нещирість у ході проведення службового розслідування, дільничного інспектора міліції сектору ДІМ Рахівського РВ УМВС молодшого лейтенанта міліції ___________________, відповідно до п. 8 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, звільнити з органів внутрішніх справ за п.64 “є” Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом ОВС України, за порушення дисципліни.

2. За недобросовісне відношення до виконання службових обов’язків, порушення Присяги працівника органів внутрішніх справ, вимог ст.7 Дисциплінарного статуту ОВС України, вимог наказу МВС України № 155 “Про затвердження Правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України” від 22.02.2012, нормативних документів з питань дотримання службової дисципліни і законності, зраду інтересів служби, що проявилось у незабезпеченні збереження майна, зданого під охорону та передачу його стороннім особам, порушення Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затвердженого постановою КМУ від 17.12.2008 №1102, що проявилось у необґрунтованому складанні акту затримання транспортного засобу та невжитті заходів по фактичному затриманню транспортного засобу порушника, а також за проявлену нещирість у ході проведення службового розслідування, інспектора ВДАІ з обслуговування Рахівського району УМВС України в Закарпатській області лейтенанта міліції _______________________, відповідно до п. 8 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, звільнити з органів внутрішніх справ за п.64 “є” Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом ОВС України, за порушення дисципліни.

3. За недобросовісне відношення до виконання службових обов’язків, порушення Присяги працівника органів внутрішніх справ, вимог ст.7 Дисциплінарного статуту ОВС України, вимог наказу МВС України № 155 “Про затвердження Правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України” від 22.02.2012, нормативних документів з питань дотримання службової дисципліни і законності, зраду інтересів служби, що проявилось у незабезпеченні збереження майна, зданого під охорону та передачу його стороннім особам, а також проявлену нещирість у ході проведення службового розслідування, інспектора ДПС групи ДПС ВДАІ з обслуговування Рахівського району УМВС старшого сержанта міліції ____________________________, відповідно до п. 8 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, звільнити з органів внутрішніх справ за п.63 “є” Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом ОВС України, за порушення дисципліни.

4. За недотримання вимог КПК України, непрофесійні дії на місці події, що проявились у допуску до затриманого автомобіля сторонніх осіб, непроведенні своєчасного огляду місця події, внаслідок чого втрачено докази протиправних дій порушників, слідчому слідчого відділення Рахівського РВ УМВС старшому лейтенанту міліції ___________________________овичу, відповідно до п. 4 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, оголосити сувору догану.

5. За відсутність контролю за діями підлеглих під час несення служби, низьку якість проведення з ними індивідуально-виховної роботи, що призвело до грубих порушень службової дисципліни підлеглими працівниками Жіляком В.В. та Вурстою С.С., начальникові відділення ДАІ з обслуговування Рахівського району УМВС майору міліції _________________________, відповідно до п. 3 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, оголосити догану.

6. За відсутність контролю за діями підлеглих під час несення служби, низьку якість проведення з ними індивідуально-виховної роботи, що призвело до грубих порушень службової дисципліни підлеглим працівником __________________., начальникові сектору дільничних інспекторів міліції Рахівського РВ УМВС капітану міліції ______________________, відповідно до п. 3 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, оголосити догану.

7. За відсутність контролю за діями підлеглих під час несення служби, що призвело до грубих порушень службової дисципліни, вимог КПК України підлеглим працівником Фазаном Д.Д., першому заступнику начальника відділу – начальникові слідчого відділення Рахівського РВ УМВС майору міліції ______________________ відповідно до п. 3 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, оголосити догану.

8. За недобросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків, невиконання вимог Інструкції з організації реагування органів внутрішніх справ на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події, затвердженої наказом МВС України №940-2012 року, що проявилось у невиїзді на місце скоєння правопорушення як помічника відповідального від райвідділу, невжиття заходів по координації дій нарядів на місці пригоди, начальникові сектору КМСД Рахівського РВ УМВС капітану міліції ____________________________, відповідно до п. 3 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, оголосити догану.

9. За невжиття достатніх заходів до своєчасної реєстрації повідомлення про правопорушення в Єдиному обліку, неефективне використання сил та засобів, незабезпечення координації дій нарядів Рахівського районного відділу УМВС та приданих сил УМВС області, допущені прорахунки в організації реагування на скоєне правопорушення, що призвело до втрати доказової бази протиправних дій правопорушників, начальника сектору кадрового забезпечення Рахівського РВ УМВС підполковника міліції ___________________________, відповідно до п. 6 ст.12 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, звільнити з посади. Припинити дію наказу УМВС № 90 о/с від 08.05.2014 про тимчасове покладення обов’язків начальника Рахівського РВ УМВС на _____________________.

10. Матеріали службового розслідування скерувати до прокуратури Закарпатської області для прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

1 Comment

  1. Це що в Рахівській міліції почались чистки то вже хоч щось накінець почалось!!! Дивним є інше, що Шаранич чомусь приховавав від віповідальності 2х УБЕЗовців Рахівського РВ та в.о.нач.Ясінянського відділення Бендака Б.О.які за “бабло” теж там приховували речові докази злочину??????????????????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *