Категорії Новини

Сергій РАТУШНЯК: «Головне зло і трагедія цієї області — Вітьок Балога»

Держава Україна на 21-му року своєї незалежності позбавлена майбутнього і навіть засобів для існування.

Як це відбувалось. Спочатку перший Президент з третьої за потужністю ядерної держави зробив безхребетне утворення на мапі Європи, продали Чорноморський флот – риболовецький і транспортний, за копійки віддавалися стадіони, копалини, пішли за безцінь перші обленерго.

Другий, здійснив стратегічний злочин проти держави – ваучерну приватизацію, за якою доля багатства на одного громадянина була прирівняна до десяти пляшок горілки. Кращі дохідні промислові монстри переписувались на себе коханого і на тих, кого пропонувала головна заокеанська синагога. В результаті (прикладом) нікопольський завод феросплавів, що й донині дає 50-80 млн. дол. США на місяць – поповнює не держказну і пенсійний фонд, а бюджет сім’ї Даниловича і зятя, що з жебраків за ніч стали мільярдерами, а зараз пихатими меценатами.

Третій, помаранчевий покидьок, не про державу думав, а як перебільшити свої статки над попередниками і очолити кримінально-правлячу піраміду в Україні. Його секретар – Балога – щодня отримував хабарів на мільйони доларів. За посади, медалі, рішення ДПА, митних спорів, суддівські і прокурорські рішення. Не додав, правда, Ющенкові близько 400 млн. дол.

На четвертого були сподівання, які трохи і залишились, що це сильна рука і, наш, український, Піночет. Не сталося, на жаль. Борг з 19 млрд. дол. виріс до 63-х, ціни зростають на 10-25%, пенсії і зарплати – на 0,5-1,5%. Символи корупції попередників (Балоги і т.п.) – не відповідають за скоєне, а урядують, продовжуючи розкрадання, за частину цих коштів здійснюють кримінальне скуповування голосів на виборах всіх рівнів, перетворивши сучасну Україну на феодальну державу, розділену по регіонам і галузям між кримінальними кланами.

Держава і її громадяни, аграрії, бізнес, силові структури і наука – позбавлені коштів не тільки для розвитку, а й просто для існування. Кримінально-олігархічні клани не сплачують податки і вивозять все за кордон. Їм наплювати, що з нами буде через 5-10 років. Влаштовує це і Схід і Захід. Вони позбавилися конкурента, який в 1991-му році мав потенціал стати 15-17-ю економікою світу. Натомість маємо 147-й місце з 181-го. А з позицій корупції ділимо першу сходинку з Сомалі, де життя людини коштує 9 дол. США.

Цей напрямок історії України треба розвернути і направити на користь громадян і держави! Для цього я йду на вибори до Верховної Ради, щоб на законодавчому рівні виправити злочинні кроки проти нас.

Тому звертаюсь до моїх виборців по 68-му виборчому округу.

Шановні жителі Ужгорода й Ужгородщини! Почалася виборча кампанія і сьогодні я б хотів висловити свою власну позицію, щоб ви мали можливість співставити її з власними поглядами та переконаннями. Перше враження і відчуття – вся область смердить Балогою!

Друге – це заздрісне відчуття власної ницості у головного свинопаса краю Балоги. Глибоко усвідомлюючи свою антирейтинговість і тотальну ненависть Закарпаття до нього і його кримінальної сімейки, він висуває кандидатами в нардепи по Ужгородщині трьох своїх партійних холуїв, імітуючи, що вони самовисуванці і ведуть кампанію за власні кошти…

Перший – О. Стратюк. Він же прокурорчик-гнида, що був звільнений з органів прокуратури ЧОТИРИ рази за корупцію. Балога і сам такий, і вони як «рибак-рибака» бачать здалеку.

Варто нагадати, що саме Балога свого часу підібрав це прокурорське сміття, купив йому квартиру в Києві (і це після «бурхливої» діяльності в Херсонському СІЗО), його дружині – за 300000 дол. США офіс під адвокатську діяльність і пропонує відпрацювати в Ужгороді прокурором. Завдання Балога йому ставив конкретне – посадити Ратушняка. І ось ця гнида на замовлення Балоги-старшого і під керівництвом Балог-молодших: Іванка, Пашки і Петьовки – знущались над містом і радою. Видали «на гора» 127 протестів на рішення Ужгородської міськради. Це не дозволяло користуватись чинними рішеннями. Ходіння по судам, нерви, втрата часових і людських ресурсів. І що Ви думаєте, громадяни, чи довело це прокурорське чудовисько хоч один протест в суді? Ні! Ні! І ще раз – ні! Просто гниди розважались, знущаючись над ужгородцями. І досі це багно двоноге прокурорствує, а балотуватись ВОНО приїхало, бо до кінця не відпрацювало балогівські витрати. «По-понятіям» все вірно – треба відпрацьовувати.

Так ось, користуючись нагодою, хочу тобі, падлюка в мундирі і всій падлючій балогівській файті сказати пророцьке – місце вам всім на ПАРАШІ!

Хочу нагадати краянам, що банда Балог-Стратюка, за допомоги сумнозвісного прокурора-мільйонера Малинича, роками гадили і цькували в ЗМІ і апелювали по судам справи щодо приміщення зруйнованого колишнього горілчаного заводу або СЕС, яке було продане Ратушняком за 1200 дол. США за квадратний метр. За руїну. Минулого понеділка програли остаточний (шостий!) суд в Києві (про це я окремо напишу) і в той же час спокійно крадуть в Ужгороді діюче, а не зруйноване приміщення на площі Театральній – ресторан-готель «Корона» за ціною 200 дол. США за метр квадратний при повній підтримці і при «кришуванні» всіх прокурорів.

Тепер щодо іншого кандидата від свинопаса (головного – завидівського) – П.Чучки. Клоун. Не мій жанр. Я не є фахівцем в царині критики циркового чи фіглярського мистецтва. Це стукачок і сексот КДБ/СБУ в третьому поколінні і за гроші – мати рідну продасть. Смердить навіть згадка про таке півторацентнерове тіло.

Третій – Володя Смоланка. Знаємось десь 45 років. Хороша людина, лікар, а ось політично – «девушка на содержании» Балоги.

Другу каденцію поспіль сидить депутатом у фракції і партії Балоги. Не цурався голосувати проти «Аквапарку», не цурався отримати в 2010 році мандат від Балоги, куплений кримінальним шляхом. Із задоволенням знищив разом з Балогами обласний пологовий будинок, в якому розташували нейрохірургічний центр. Якщо, Володю, «Барва» так тебе любить, то нехай би побудували тобі центр на вільній ділянці. І ще, для кого цей центр в державній обласній лікарні, де обстеження на томографі коштує 700 грн., МРТ — 1500 грн.? І це ще навіть не лікування. Зараз мною вивчаються питання прокачки мільйонів бюджетних коштів за аналізи крові (!) в держзакладах медицини області, які дивним чином монополізовані і приватизовані в області, а також вивчаю питання, які стосунки до цього має приватна фірмочка Смоланки-Балоги. А за це, думаю, треба вже трошки вішати. Це ж в держлікарнях і поліклініках, аби бути більш рентабельними для злодюг-балог, будуть робити аналізи на 10%, а решту ліпити зі стелі. І люди будуть гинути. Якщо ти лікар за позовом серця, Володю, то чому не втручаєшся в ситуацію щодо брутального продажу дітей в ужгородському перинатальному центрі під керівництвом своїх однопартійців Балог-Трикурів. Адже колись за 4,5 роки при Ратушняку таких випадків було всього два, а при вас, «Єдиному центрі», – два щомісяця, а це, Володю, продаж дітей за гроші. За 10 чи 20 тис. доларів – мене не цікавить. Просто частина з них іде на твої вибори. Ти ж не будеш заперечувати, що і реєстрація, і весь виборчий процес, і намір, як і в 2010 році купувати тобі 30 000 голосів по 500 грн. (а це 15 млн. грн.) – не твої трудові заощадження. А кримінальні і криваві доходи ОЗУ (організованого злочинного угруповання) «Барва» під ватажкуванням ОСНОВНОГО ЗЛА І ТРАГЕДІЇ ЦІЄЇ ОБЛАСТІ – Вітька Балоги. Якщо ти послідовна людина, і вже стільки років прислуговуєш Балозі, то чого ховаєшся і шиєш земляків в дурні і позиціонуєш себе як самовисуванець? Іди з відкритим забралом і не соромся. Ти, відданий член «ЄЦ», йдеш в парламент, як і всі інші брати Балоги, щоб своїм мандатом захистити Балогу від відповідальності за його сотні злочинів. Твоя роль – сковорода на кримінальній і немитій сідниці цього завидівського виродка, який з 1998-го року є ГОЛОВНОЮ ПРИЧИНОЮ ДЕГРАДАЦІЇ НАШОГО КРАЮ!

І своє звернення я направляю як роз’яснюючий лейтмотив всієї виборчої кампанії в області і державі.

Ти, Володимире Смоланко, разом з іншими братами Балогами ідеш у Верховну Раду України, аби зберегти злочинців від покарання як в нашій області, так і по всій державі!!! Ти йдеш продовжувати їх царювання і цим продовжиш злидні і страждання нашого українського народу!!!

Я ж, Сергій Ратушняк, іду в український вищий законодавчий орган задля того, щоб:

Зупинити остаточне розкрадання держави на користь 100-а сімей!

На законодавчому рівні визнати велику приватизацію грабунком і геноцидом українського народу!

Повернути вкрадені заводи, фабрики, обленерго, облгази і прибутки, отриманні від їх експлуатації! Кожен українець обкрадений щонайменше на 10 000 дол. США. Прибутки з промгігантів складають понад 54 млрд. дол. США на рік, бюджет всієї країни – 42 млрд. в дол. США. З 54 млрд. дол. – податків ніяких, вони висмоктуються і вивозяться. Тому в нас пенсія 80 євро, а в Греції 1350 євро, Данії – 3600 євро. Така ж ситуація і з зарплатами. Тому що там немає ОЛІГАРХІВ.

Або ми, або олігархи! Якщо ми не можемо це зробити – ми не нація, а натовп рабів. То ж Вам, шановні земляки, і вибирати – за кого голосувати. За свій шанс, чи за свій зашморг на шиї ще на 5 років. Навіть якщо це загорнуто в лікаря і дає Вам 500 грн., вкрадених від Вас же.

Таку заяву зробив Сергій Ратушняк на своїй власній сторінці у мережі Фейсбук.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *