Щурі тікають з Ужгородської міськради

щадейОстанні кілька тижнів будівля Ужгородської міської ради привертає до себе все більше уваги. Депутати звільняють Щадея, призначають на його місце Семаля, потім починають масово складати із себе депутатські повноваження, бойкотувати засідання сесій, а до всього без кворуму залишається і міський виконавчий комітет. Звідти також починають втікати люди, котрі ще кілька місяців тому готові були перегризти горлянку кожному, хто не хотів пускати їх на «хлібні» місця. Що ж відбувається?
Відповідь насправді до смішного проста: щурі тікають із човна, що йде на дно. А на дно напередодні важкої воєнно-кризової зими йде все місто Ужгород і всі його жителі. А депутати просто не хочуть брати на себе відповідальність за ті процеси, котрі відбуватимуться в обласному центрі Закарпаття в наступні місяці. Зима і справді обіцяє бути нелегкою. Для всієї країни. Що вже казати про місто, котре рік за роком розкрадали люди, поставлені керувати містом із самого Мукачева, главою місцевого бандитського клану?

Ужгороду і справді катастрофічно не щастило із керманичами останні кілька років. Однак мер, котрий дістався місту на початку цього року, перевершив усіх своїх попередників разом узятих. Остаточно обікравши Ужгород, Віктор Щадей «змився» з посади в.о. мера та ще й умудрився при цьому залишити собі образ «страждальця», котрого безсовісно і безцеремонно посунули з посади колишні регіонали та зрадники-єдиноцентристи. Наступного року цей образ планується використати під час передвиборчої кампанії на посаду того ж таки мера. Щоб зуміти узаконити узурпацію влади Балогами в Ужгороді. Ну і продовжити розкрадати місто.
Щоправда, чи буде що розкрадати? Це вже інше питання… І панові Щадею разом зі своїми наставниками із мукачівської Сім’ї варто задуматися над своїми діями.
Адже з такими темпами ужгородці власноруч влаштують їм люстрацію. Вилами.

Вільне Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *