Doc.ua запис до лікаря

Роберт Горват став співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв‘язків із Чеською Республікою

Роберт Горват став співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв‘язків із Чеською Республікою
Відповідне рішення було прийняте членами групи у четвер, 31 жовтня, під час організаційного засідання. Групу окрім Роберта Горвата очолив також народний депутат від фракції Слуга Народу Ростислав Тістик.
«Продовжуємо роботу над налагодженням ефективної співпраці України з нашими європейськими партнерами. Сьогодні відбулось перше засідання депутатської групи з міжпарламентських зв‘язків із Чеською Республікою, на якому мене обрали головою групи. Я вдячний колегам за висловлену довіру та можу одразу сказати, що попереду у нас чимало роботи», – заявив після завершення засідання Роберт Горват.
За словами парламентаря, Україна і, зокрема, Закарпаття має багаторічну історію дружби та співпраці із Чеською Республікою як на державному, так і на регіональному рівнях. Зараз завданням депутатської групи має стати активізація співпраці парламентів двох країн.
«Над цим і працюватимемо найближчим часом. Кінцева мета – розвиток і підтримка програм у галузі освіти і науки, посилення економічної співпраці, реалізація спільних інвестиційних проектів, підтримка підприємницького сектору, співпраця та обмін досвідом між державними установами, розвиток туризму, захист і управління навколишнім середовищем і не лише. Цілі амбітні, але досяжні», – заявив Горват.
Пресслужба народного депутата України Роберта Горвата
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *