Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті реконструюватимуть пункт пропуску “Лужанка”

лужанкаВ Закарпатській області має розпочатися реконструкція пункту пропуску «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Напередодні, 21 червня, на митниці відкрили пропозиції конкурсних торгів від суб’єктів господарювання, один з яких у випадку перемоги, здійснюватиме відповідні роботи.

На здійснення реконструкції свої пропозиції подали чотири компанії з міста Хмельницького, Вінниці, Києва та Київської області. Всі пропозиції були подані з дотриманням встановлених законодавством вимог, у запечатаних конвертах.
Після розкриття всіх конвертів та оголошення наявних у пропозиціях документів учасники підписали відповідний протокол.

Члени комітету з конкурсних торгів кажуть, що тепер на черзі перевірка всіх відомостей зазначених в пропозиціях та оцінка кожної пропозиції. За результатами оцінки визначиться переможець, який і здійснюватиме реконструкцію пункту пропуску «Лужанка».

В рамках проекту «Ефективний та безпечний кордон між Угорщиною та Україною», що фінансується з фондів ЄС в рамках Програми прикордонного співробітництва «Європейський інструмент сусідства та партнерства», передбачено реконструкцію пункту пропуску «Лужанка – Берегшурань» та закупівлю відповідного обладнання.

Паралельно відповідні заходи здійснюються й угорською стороною.

Бюджет проекту – майже 7,6 млн євро, в тому числі грант для Закарпатської митниці ДФС – понад 2,3 млн євро, повідомляють у ГУ ДФС у Закарпатській області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *