На Закарпатті реконструюватимуть пункт пропуску “Лужанка”

лужанкаВ Закарпатській області має розпочатися реконструкція пункту пропуску «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Напередодні, 21 червня, на митниці відкрили пропозиції конкурсних торгів від суб’єктів господарювання, один з яких у випадку перемоги, здійснюватиме відповідні роботи.

На здійснення реконструкції свої пропозиції подали чотири компанії з міста Хмельницького, Вінниці, Києва та Київської області. Всі пропозиції були подані з дотриманням встановлених законодавством вимог, у запечатаних конвертах.
Після розкриття всіх конвертів та оголошення наявних у пропозиціях документів учасники підписали відповідний протокол.

Члени комітету з конкурсних торгів кажуть, що тепер на черзі перевірка всіх відомостей зазначених в пропозиціях та оцінка кожної пропозиції. За результатами оцінки визначиться переможець, який і здійснюватиме реконструкцію пункту пропуску «Лужанка».

В рамках проекту «Ефективний та безпечний кордон між Угорщиною та Україною», що фінансується з фондів ЄС в рамках Програми прикордонного співробітництва «Європейський інструмент сусідства та партнерства», передбачено реконструкцію пункту пропуску «Лужанка – Берегшурань» та закупівлю відповідного обладнання.

Паралельно відповідні заходи здійснюються й угорською стороною.

Бюджет проекту – майже 7,6 млн євро, в тому числі грант для Закарпатської митниці ДФС – понад 2,3 млн євро, повідомляють у ГУ ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *