Депутати-лісоруби та браконьєри з Великоберезнянської райради здійснюють тиск на Ужанський національний парк

22 червня 2016 року на сесії Великоберезнянської районної ради голова Великоберезнянської районної ради  Ярослав Шакаль, аграрій, а по  суті сателіт мукачівського угрупування під вивіскою «Єдиний центр» та інші залежні депутати  висловили своє незадоволення Ужанським нацпарком.  

березнийНе є таємницею для широкого загалу Великоберезнянщини, що Ярослав Шукаль  володіє приватним підприємством по заготівлі та перепродажу лісопродукції за кордон і не може ніяк зрозуміти, що національний парк є природоохоронною установою, а не лісгоспом і не в змозі задовільнити завеликі апетити по лісозаготівлі його та інших депутатів – лісорубів. Депутатами є приватні підприємці, які нищівним способом вирубують зелене багатство Карпат та збагачуються на заготівлі деревини (Шоляк Василь, Іваник Юрій  та інші) і браконьєри, контрабандисти ( Семйон  Ю, Псяйка І. та інші ) очолювані лісорубом – самовільником, вивожувачем гравію з річок та по сумісництву головою районної ради Шукалем Я.Ю.

Останній нещасний випадок, пов’язаний з вбивством працівника поліції Січки М. під час нічного браконьєрства на території природно-заповідного фонду в прикордонній смузі депутатом Великоберезнянської районної ради від «Радикальної партії Олега Ляшка» Іваном Псяйкою  є яскравим підтвердженням гострого протистояння між правопорушниками – депутатами та природоохоронцями Ужанського національного парку.

Іван Турянський, clipnews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *