Районній владі Великоберезнянщини не вдалося дестабілізувати роботу Ужанського нацпарку

Районній владі Великоберезнянщини не вдалося дестабілізувати роботу Ужанського нацпарку

По ситуації, що склалася навколо Ужанського нацпарку.
На території Стужицького відділення установи у 2017 році засновано “Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України “Загартовані війною”, який провели там також у 2018 році. Велика заслуга у цьому директора національного парку Віктора Бирковича, який вклав чимало зусиль для того, щоб захисники України мали нагоду поспілкуватися у невимушеній обстановці на фоні Карпатських гір та достойно оздоровитися.
У 2019 році ми змушені були провести Форум у місті Чоп через те, що корупційно-контрабандистська наволоч з контролюючих органів та владних кабінетів Великоберезнянсьої райради та РДА проводила системну дестабілізацію обстановки на території Ужанського НПП, небгрунтовані перевірки, системні акції проплачених активістів створювали нездорову обстановкуі відволікали керівництво на відбиття цих атак, а не на конструктивну роботу. Десятки тисяч доларів виділених кримінальними кланами на усунення неугодного директора колишньому працівнику СБУ Каменці, який організовував наїзди псевдоекоактивістів не допомогли. Останньому висунута пред’ява вернути кошти.
Нещодавно у Віктора Бирковича закінчився контракт і згідно чинного законодавства виконувати обов’язки директора приступив його перший заступник.
Але з якогось дива Міністр енергетики та охорони навколишнього середовища Олексій Оржель намагався призначити на посаду в.о. директора особу, яка з 250 робочих днів минулого року 115 перебувала на лікарняному та хизувався на сторінках ФБ вбитою дикою свинею. Працівники нацпарку ствержують, що звіра впольовано в природоохоронній зоні. Ясно, що такого працівника було звільнено з роботи по статті.
Вказану особу намагалися “представити” колективу Ужанського НПП голова Великоберезнянсьої райради Шукаль та голова місцевої РДА Кірик, дивує, що сам пан Оржель не прибув на таку важливу виставу. Колектив закладу розцінив незаконну появу на території установи можновладців, як грубе втручання у справи нацпарку.
У ході словесної перепалки два здорові чоловіки застосували силу до тендітної жінки-заступника директора Ужанського НПП, правоохоронні органи зараз рослідують злочин керманичів Великоберезнянщини.
Розрулювати цю ситуацію довелося голові Закарпатської ОДА Ігору Бондаренко, який скликав термінову нараду з керівним складом Ужанського національного природного парку. Участь у ній взяв також я та голова “Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області Вячеслав Харченко.
Ігор Самійлович відмежувався від втручання у роботу незалежної установи голови Великоберезнянської РДА, пояснивши, що то була власна ініціатива Кірика. Голова ОДА звернувся з проханням до Міністра енергетики та охорони навколишнього середовища провести у найстисліші терміни прозорий конкурс на посаду директора Ужанського НПП.
Щодо учасників бойових дій було підтримано нашу ініціативу провести “Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України” 2020 року на базі Стужицького ПНДВ Ужанського нацпарку.
Всіх покидьків, які розхитують ситуацію на Закарпатті просимо заспокоїтся, наступного літа на теренах Великоберезнянщини знову зберуться воїни з 128 ОГШБр, 95 ДШБр, Правого Сектору, 93 ОМБр та інших частин збройних сил України та добробатів.
Світлини прес-служби Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *