“Ленінські” назви на Закарпатті “кануть у Лету”. Йдеться про “застарілу” символіку часів СРСР, а також про назви вулиць.
Чергова сесія Закарпатської обласної ради звернулася до районних та селищних рад з проханням ліквідувати на території Закарпатської області залишків тоталітарного режиму. Мова йде про символіку, яка ще десь можливо збереглася в районах та селах, а також про назви вулиць.
Спочатку це питання додатково внесли до порядку денного, а потім майже всі присутні депутати проголосували за нього. Нагадаємо, сьогодні на сесії облради зареєструвалися 82 депутати із 108. Рішення про ліквідацію вулиць та іншої тоталітарної символіки підтримали 80 народних обранців.
