Призер чемпіонату світу з бойового самбо обіцяє пакувати ужгородських депутатів у сміттєві баки (ВІДЕО)

На сьогоднішньому круглому столі у прес-центрі “Нове Закарпаття”, присвяченому ситуації в Ужгородській міськраді де на минулому засіданні депутатський корпус розіграв клоунаду навколо відставки балогівського ставленика Віктора Щадея з посади в.о. міського голови, громадські активісти обговорили питання протидії депутатському свавіллю, земельному дерибану та розбазарюванню майна громади обласного центру.

Призер чемпіонату світу з бойового самбо Степан Молнар запропонував люструвати ужгородських депутатів сміттєвими баками, а присутні уточнили процедуру люстрації, пакуватимуть до смітників цілими фракціями.

Степан Молнар слів на вітер не кидає.

Журналіст Павло Федака під час засідання круглого столу на тему “Хто зупинить депутатів-мародерів з Ужгородської міськради” заявив, що на наступному засіданні ради планується змінити виконком. Федака попередив депутатів, що на їхньому  полі з’явився ще один гравець, громада Ужгорода у особі активістів, які не дадуть ділити посади членів виконкому за квотним принципом.

Докладніше про круглий стіл “Хто зупинить депутатів-мародерів з Ужгородської міськради” у наступному матеріалі “Трибуни”.

круглий2

 

Круглий с4 круглий с5

 

2 Comments

  1. Сміттєві баки це серйозно дуже, а ще з такими захисниками-призерами Чемпіонату світу як Степан Молнар.Від одного виду штани будуть мокрі і сміттєвий бак уже не буде потрібно. Страх з людьми робить чудеса!

  2. Спртсмени-патріоти беруть ініціативу у свої руки. Честь і хвала! А негідників у мусорний бак і через коридор ганьби!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *