Прикордонники Чопського загону затримали квінтет вихідців з Азії, які планували дістатися Словаччини.На околиці райцентру Великий Березний було зупинено п’ятеро осіб з дитиною. Назвалися громадянами Ірану. На запитання «зелених беретів» про мету перебування у прикордонні, «мандрівники» відповіли, що шукають кращі умови життя, тож намагаються потрапити до Євросоюзу.
Подальшу долю правопорушників визначить суд.
