Приймальна комісія МДУ взяла участь у всеукраїнському вебінарі

студенти30 травня та 2 червня пройшла серія вебінарів з питань підготовки та проведення вступної кампанії 2014 року серед відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів України.

У зв’язку з необхідністю внесення змін до правил прийому до вищих навчальних закладів та з метою підготовки до організованого проведення вступної кампанії 2014 року Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення серії вебінарів.

Завдяки програмі «Партнерство у навчанні» компанії Microsoft до обговорення долучилося понад 650 вищих навчальних закладів України, в їх числі і Мукачівський державний університет. Темою вебінарів були зміни в Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2014 року. Заступник директора департаменту вищої освіти – начальник відділу Міністерства освіти і науки М. Фоменко звернув увагу учасників на особливості перехресного вступу, майбутнього призову, виконання держазамовлення вищими навчальними закладами, а також функціонування інформаційної системи “Конкурс”, консультативного телефону Міністерства та приймальні громадян.

Мукачівський державний університет на Всеукраїнському вебінарі представляли ректор МДУ Щербан Т.Д., в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Капітан Л.І., відповідальний секретар приймальної комісії Нестерова С.В., члени приймальної комісії: Ліба Н.С., Бабіля М.В., відповідальний секретар відбіркової комісії ГПК МДУ Тягур В.М. Участь МДУ у вебінарі було забезпечено за технічної підтримки начальника інформаційного відділу Сороки В.М.

Під час вебінару відповідальний секретар приймальної комісії Нестерова С.В. поставила ряд важливих запитань його організаторам. Проведений захід був дуже важливим та корисним для приймальної комісії МДУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *