«Професійні художники Закарпаття» відзначили своє 20-річчя

20 лютого в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилась виставка об’єднання «Професійних художників Закарпаття». За понад 20 років існування, це перша презентація графічних робіт 13 учасників мистецького об’єднання.

На ретроспективній виставці були представлені близько 80 творів у різних техніках графічного мистецтва: від ліногравюри, рисунку, книжкової ілюстрації до акварелі, пастелі та авторських технік. Графічні композиції презентують творчість митців за майже 50 років (1968-2013). Для багатьох учасників виставки  це перша нагода представити свої графічні твори. На розсуд   шанувальників мистецтва вперше представили свої роботи Василь Петрецький, Сергій Чирський, Маріанна Малеш.

Перший проект об’єднання «Професійних художників Закарпаття»  – нова сторінка в історії графічного Закарпаття, яка розширить уявлення закарпатського глядача про цей вид образотворчого мистецтва. Проте Владислав Ганзел – голова графічної секції мистецького об’єднання пообіцяв, що цей почин стане традиційним і буде щороку дивувати  новими відкриттями.

Оксана Гаврош,

Заголовок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *