Про українських закарпатців та приїжджі кадри на посадах в Українському Закарпатті

Про українських закарпатців та приїжджі кадри на посадах в Українському Закарпатті

Павло Федака торкнувся дуже болючої теми для мешканців Закарпатської області.

Про українських закарпатців та приїжджі кадри на посадах в Українському Закарпатті.

Зауваження до публікації відомого журналіста Богдана Барбіла (https://www.facebook.com/permalink.php…), який несприйняв заяву депутата Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка (https://www.facebook.com/vchubirko/posts/3112021729122882
.
Система влади складний організм і щоб він нормально функціонував має бути баланс всіх його складових.
Вважаю, що начальником Управління СБ, обласним прокурором мають бути фахівці з поза меж нашого краю, щоб не провокувати містечкові корупційні зв’язки. Начальником ГУ НПУ може бути і виходець із Закарпаття, але який свою службу ніс за межами регіону.
Податківець 50% на 50%
Голова ОДА – перевагу має місцевий, але може бути приїджий, який довгий час працює на Закарпатті ( Анатолій Полосков, як приклад, або Геннадій Москаль)
І тільки головою Закарпатської обласної ради 100% має бути місцевий з Українського Закарпаття.
От, щодо цього висловився Володими Чубірко.
До речі мем – “В українському Закарпатті повинні керувати українські закарпатці” нещодавно ввів у обіг Віктор Балога.
Він виник внаслідок політичної кризи на Закарпатті, коли обласна рада 28 жовтня вислова недовіру голові Олексію Петрову.
Я не знаю в чиїй безумній голові зародилася ідея призначити Петрова на посаду, яка апріорі має належати закарпатцю, але, як наслідок цього, ми маємо знищену репутацію Олексія Петрова, тавро – “сепаратисти” на закарпатцях, глибокий нокдаун для президентської сили в краї, який, у разі необдуманих кроків у відповідь, може мати руйнівні наслідки для всієї України.
Я в глибокому шоці від нардепів, що представляють Закарпаття, які як щурі в норах, проводять підкилимні переговори, а народ має пожинати плоди їх меркантильних домовленостей.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *