Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пішов у відставку

яценюк-відставкаПрем’єр-міністр Арсеній Яценюк пішов у відставку.  Про це він заявив з трибуни Верховної Ради після консультацій з народними депутатами, – передає Укрінформ. 

 «Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив», – сказав він.

Яценюк пояснив, що розпад коаліції вимагав від Прем’єра або відставки, або формування нової коаліції. На нову коаліцію, зауважив Глава уряду, він не міг би піти з огляду на необхідність її формування з екс-комуністів і регіоналів.

Він також обурився розвалом коаліції до ухвалення урядових змін до бюджету та відмовою депутатів передати 49% української ГТС Європі та США.

«У нашого уряду зараз немає відповіді на запитання, чим платити зарплату, чим заправити завтра вранці БТРи… Те, що відбулося сьогодні у парламентській залі, матиме складні, якщо не драматичні наслідки для країни», – наголосив Яценюк.

Після заяви про відставку спікер Олександр Турчинов хотів поставити на голосування кандидатуру технічного Прем’єра, однак через небажання депутатів це питання було перенесено на завтрашнє засідання Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пішов у відставку”

  1. Довести країну до хаосу, спробувати заборонити єдину в парламенті партію, що завжди відверто критикувала “демократів”, а тепер самоусунутись від відповідальності.#СтопЗапретКПУ #СтопБанКПУ

  2. Є українське прислів”я: “Якщо взявся за гуж, то не кажи, що недюж”.
    Треба законодавчо заборонити першим особам звільнятися за власним бажанням.
    Це не перше “дезертирство” Яценюка: у 2008 році він був обраний головою Верховної Ради, а потім, стикнувшись з труднощами, подав у відставку за власним бажанням.
    Думаю, що причиною відставки Яценюка та уряду “комікадзе” є можливі заворушення у зв”язку зі значним підвищенням тарифів на компослуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *