Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пішов у відставку

яценюк-відставкаПрем’єр-міністр Арсеній Яценюк пішов у відставку.  Про це він заявив з трибуни Верховної Ради після консультацій з народними депутатами, – передає Укрінформ. 

 «Я заявляю про відставку у зв’язку з розпадом коаліції і блокуванням урядових ініціатив», – сказав він.

Яценюк пояснив, що розпад коаліції вимагав від Прем’єра або відставки, або формування нової коаліції. На нову коаліцію, зауважив Глава уряду, він не міг би піти з огляду на необхідність її формування з екс-комуністів і регіоналів.

Він також обурився розвалом коаліції до ухвалення урядових змін до бюджету та відмовою депутатів передати 49% української ГТС Європі та США.

«У нашого уряду зараз немає відповіді на запитання, чим платити зарплату, чим заправити завтра вранці БТРи… Те, що відбулося сьогодні у парламентській залі, матиме складні, якщо не драматичні наслідки для країни», – наголосив Яценюк.

Після заяви про відставку спікер Олександр Турчинов хотів поставити на голосування кандидатуру технічного Прем’єра, однак через небажання депутатів це питання було перенесено на завтрашнє засідання Ради.

2 Comments

  1. Довести країну до хаосу, спробувати заборонити єдину в парламенті партію, що завжди відверто критикувала “демократів”, а тепер самоусунутись від відповідальності.#СтопЗапретКПУ #СтопБанКПУ

  2. Є українське прислів”я: “Якщо взявся за гуж, то не кажи, що недюж”.
    Треба законодавчо заборонити першим особам звільнятися за власним бажанням.
    Це не перше “дезертирство” Яценюка: у 2008 році він був обраний головою Верховної Ради, а потім, стикнувшись з труднощами, подав у відставку за власним бажанням.
    Думаю, що причиною відставки Яценюка та уряду “комікадзе” є можливі заворушення у зв”язку зі значним підвищенням тарифів на компослуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *