Працівник “Закарпатгазу” жорстоко побив колегу

мадовчикПро це “Трибуну” в електронному листі інформує Іван Ільтьо.
Звертаюся до Вас по допомогу, бо це свавілля вже дістало. Сьогодні в лікарні зустрів свого старого товариша Володимира Мадовчика – а в нього все лице побите. Звичайно розпитав, що сталося і просто ніяково стало. Виявляється, він працює в “Закарпатгазі” водієм, і  в середу поставив службовий автомобіль так, що випадково перекрив виїзд для власного автомобіля 30-річного молодика, який нещодавно перейшов працювати із “Житомиргазу”. Коли  підійшов до машини – спочатку обматюкали, а потім іще і добряче відлупцювали. Все лице в синцях, губу зашивали, струс мозку. Зараз лежить дома на лікарняному, а тому молодику хоч би шо – кажуть що продовжує працювати як і нічого не сталося. Я не розумію, як виховували цього молодика, що він із-за 10 хвилин очікування підняв руку на старшу людину ( Володимиру майже 50 років). І куди дивиться керівництво “Закарпатгазу”, що спокійно закриває очі на таке свавілля? Чи це вже нормально для “Закарпатгазу” -бити людей? 
P.S. Доки писав листа в інтернеті знайшов інформацію, що голова правління “Закарпатгазу” раніше теж працював в “Житомиргазі”. Може тому і закривають очі на таке свавілля?
Вибачте, але просто накипіло коли бачиш знайомого, всього побитого і розумієш, що кривднику нічого за це не буде, бо він займає високу посаду в “Закарпатгазі”, а водій взагалі безправна істота. 
Іван Ільтьо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Працівник “Закарпатгазу” жорстоко побив колегу”

  1. Мне нравится подход людей. Если нарушаешь на 10 минут. То тогда можно. Возраст не всем добавляет мудрости. Элментарное правильно. Оставь номер телефона под стеклом. Или записку, что будешь через 10 минут. У нас в Киеве тоже идет борьба с такими парковщиками хреновыми. Самая обычная отморозка я на пару минут. Я не знаю какой уровень проблем с парковой у вас. У нас иногда бывает сложно найти.

    и еще. Есть старая поговорка. Сор из избы не выносят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *