Полковник з Ужгорода Микола Журавльов вшанував дитину загиблого Героя (фото)

Представник апарату головнокомандувача Збройних Сил України полковник Микола Журавльов взяв участь у заході ”Вшануй дитину загиблого Героя України!”, який був ініційований Національним університетом оборони України. В рамках заходу, ветерани АТО відвідують родини своїх побратимів і спілкуються з їх дітьми, адже пам’ять про подвиги українських воїнів житиме в серцях прийдешніх поколінь.

Полковник Микола Журавльов привітав з Днем народження Анастасію Шулікову, донечку офіцера-розвідника 95 десантно-штурмової  бригади майора Сергія Шулікова, з яким товаришував з часів навчання на десантному факультеті Одеського інституту Сухопутних військ.

Серце Сергія перестало битися 28 липня 2014 році, він загинув від кулі ворожого снайпера у бої під Савур-могилою. Воїну не довелося побачити народження Анастасійки, яка з’явилася на світ 21 вересня 2014 року на велике релігійне свято – День народження Пресвятої Богородиці.

Дівчинка, як дві краплини схожа на Сергія! Українське воїнство та закарпатська “Просвіта” приєднуються до привітань Анастасійки! Хай Бог оберігає твоє життя.

 

Читайте також: Ужгородський меморіал загиблим атовцям відвідала родина майора Шулікова (фото)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *