Поліція Ужгородщини перевіряла власників мисливської зброї

Поліція Ужгородщини перевіряла власників мисливської зброї

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Працівники сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції контролюють обіг зброї, що перебуває у власності місцевих мисливців. Крім того, правоохоронці нагадують мисливцям правила поводження зі зброєю під час сезону полювання.

Також правоохоронці провели профілактичні бесіди з недопущення фактів браконьєрства та інших порушень під час сезону полювання

Як повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області, працівники сектору превенції Ужгородського районного відділення поліції контролюють обіг зброї, що перебуває у власності місцевих мисливців. Крім того, правоохоронці нагадують мисливцям правила поводження зі зброєю під час сезону полювання

“Днями, у рамках проведення оперативно-профілактичних відпрацювань області, поліцейські провели контроль обігу зброї в населених пунктах Ужгородського району. Інспектори з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи, спільно з дільничними офіцерами поліції, перевірили власників мисливської зброї на наявність у них відповідних дозвільних документів”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, полісмени наголосили мисливським колективам сіл Мала Добронь, Велика Добронь та Соломоново Ужгородського району на необхідності дотримання правил носіння, перевезення, зберігання зброї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *