Категорії Новини

Подружжя окрилених Карпатами

Незвичайна виставка минулого тижня відкрилася в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Її влаштувало подружжя Любов та Віталій Слободські. Як життям майже тридцять років поряд ідуть, так і в творчоті – нерозлучні.

Більше чотирьох десятків робіт репрезентують карпатську тематику у різних її виявах. Пейзажі в різні пори року, господарські роботи в полі й на городі, принади відпочинку, портрети, натюрморти, і в центрі усього цього – гори та горяни.

Хоч ніхто з них не народився в Закарпатті, однак обоє міцно вросли в цю землю, на ній видно плоди їхніх рук. Після закінчення Одеського педагогічного інституту імені К.Ушинського, де оволодівали образотворчим мистецтвом, пані Любов багато років викладала малювання у селищі Великий Березний. Її чоловік теж ніколи не залишався осторонь мистецьких проблем, а в останні роки знайшов у собі сили успішно зайнятися сільським зеленим туризмом. Сімейний клуб-творча база «Слідопит» приймає гостей з України та з-за кордону.

В житті поєднали дух і матерію – діло і творчість, й воно не підвело. Виставка наочно показала, що митець продовжує жити в кожному.

На відкритті вернісажу десятки гостей, у тому числі й син Олексій, котрий також обрав стезю художника, щиро раділи за крилате подружжя з Великого Березного.

Василь БЕДЗІР

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *