По Ужгородському округу висуванці рейтингових політсил не виправдали сподівань (документ)

По Ужгородському округу висуванці рейтингових політсил не виправдали сподівань (документ)

Про це говорить порівняльний аналіз результатів розкручених партійних брендів та представників їх політсил у ВО №68 з центром в Ужгороді.

Висуванець партійного бренду №1 в Україні партії “Слуга Народу” Олександр Пекарь набрав 19,3 % голосів виборців, а “Слуга Народу” – 43,98%. Різиця вражає.

Другою в 68 окрузі була партія “Батьківщина”, яка набрала 9,08 %, її ж представник Михайло Ващинець набрав 2,82% голосів.

“Європейська Солідарність”, яка була третьою з результатом 7,52% не висувала свого кандидата і логічно було, що переважна  частина її прихильників проголосує за бренд Вакарчука “Голос”, який набрав 7,35 %. Потенціал представника “Голосу” на старті складав майже 15%, але представник цієї політсили Михайло Савчин отримав 3,38% голосів.

Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” набрала в Ужгородському окрузі 6,9%, а її представник Андрій Погорєлов – 2,99%.

Найбільш вдалим можемо вважати похід на вибори представника партії “Сила і Честь” Юрія Яцини. Партія набрала 5,66%, а Юрій Яцина – 5,42%.

Яскравим прикладом ефективної роботи для висуванців політсил Ужгорода має стати учасник бойових дій на сході України Олександр Данилюк, який балотувався від партії “Голос” по округу №72 (Рахівський і Тячівський райони). “Голос” набрав 3,82%, “Європейська Солідарність”, яка не висувала свого кандидата – 5,04, а Олександр Данилюк – 9,19%.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *