Під Новий рік А-Банк відкрив в Ужгороді нове відділення

Під Новий рік А-Банк відкрив в Ужгороді нове відділення

В Ужгороді щоразу кількість відділень ПАТ “А-Банку” збільшується, адже зростає і кількість клієнтів. Так, наразі відкривається нове та покращене відділення А-Банку. Новий офіс знаходиться у цетрі міста по вул. Минайській,18.

“А-Банк продовжує розширювати регіональну мережу, намагаючись завжди бути поруч зі своїми клієнтами. При цьому ми враховуємо високі очікування клієнтів від нових офісів, тому пильну увагу приділяємо зручності місця розташування, комфортній атмосфері відділення, і, звичайно, професіоналізму в обслуговуванні. Наші універсальні фахівці допоможуть підібрати найбільш актуальні з точки зору потреб клієнта банківські продукти, проконсультують з усіх питань використання фінансових послуг. Постійні клієнти цінують нас за надійність, зрозумілі та зручні банківські продукти, якість обслуговування. Ми готові надати клієнтам нового відділення – фізичним особам – повний спектр послуг і високий рівень комфорту в обслуговуванні, – розповідає регіональний директор Інна Конар.”

Універсальні відділення А-Банку пропонують повний спектр послуг для фізичних і юридичних осіб. Зокрема, оперативне розрахунково-касове обслуговування, БЕЗКОМІСІЙНУ оплату комунальних послуг, здійснення валютних операцій, прийом вкладів (депозитів) під привабливі відсотки, відкриття та ведення поточних рахунків, переказ грошових коштів за допомогою міжнародних платіжних систем,  випуск та оформлення міжнародних платіжних карт VISA і MasterCard та інші банківські операції.

У відділенні є зона самообслуговування, завдяки чому клієнти можуть у будь-який зручний час зняти готівкові кошти, погасити кредит, перевести гроші з картки на картку, відкрити новий вклад або поповнити існуючий та багато іншого.

інна

абанк абанк2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *