Під нові санкції Зеленського потрапила фірма пов’язана з закарпатськими політиками

Серед компаній, на які було накладено обмеження рішенням РНБО є товариство з обмеженою відповідальністю «Дейлі проперті менеджмент».

Президент Володимир Зеленський ввів в дію санкції проти ряду фізичних та юридичний осіб, які ухвалили 15 квітня на засіданні РНБО.

Під санкції потрапило багато осіб, серед яких був і мукачівець Едуард Кукоба, який є багаторічним діловим партнером народного депутата Василя Петьовки. Зокрема, щодо тіньового бізнесу.

Разом з тим, обмеження наклали і на юридичних осіб, які пов’язані з вищезгаданими.

У переліку компаній є ТОВ «Дейлі проперті менеджмент», директором та власником якої раніше був Кукоба Едуард, тобто є пов’язаною особою з бенефіціарами компанії.

Якщо переглянути інформацію про товариство на відомому порталі «Youcontrol», то можна побачити, що власниками компанії, яка потрапила під санкції Зеленського проти контрабандистів є Михайло Кіш, Андрій Петьовка та Михайло Токар.

Також серед компаній ТОВ “Вілла Дель Ре”, йдеться про відомий ресторан у центрі міста Мукачева, який є у власності Едуарда Кукоби та його дружини. Та інші вже мало відомі закарпатцям фірми, які так чи інакше пов’язані з нардепом Василем Петьовкою.

Додамо, що у рішенні Ради національної безпеки і оборони України є пункт в якому Міністерству закордонних справ України наказують поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *