У Боздоському парку в Ужгороді відбудуться сімейні велозмагання

До участі у велозмаганнях, що пройдуть у Боздоському парку, запрошуються всі охочі містяни та гості міста віком від 3 до 14 років.

Змагання “Велолідер” відбудуться в Ужгороді у Боздоському парку 8 травня о 10:30.

Проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців по вікових категоріях у чотирьох локаціях: „Садок” (3-8 років); „Школа їзди” (7-10 років), „Крос-кантрі” (9-14 років) та сімейна естафета „Тато, мама, я – вело-СІМ’Я”.

Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди та цінні подарунки від спонсорів.

Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є важливою.

Заявку для попередньої реєстрації можна скачати з офіційної сторінки Вело-клубу „ЛІДЕР” та ознайомитись з деталями заходу: https://www.facebook.com/groups/veloclublider/

Без попередньої реєстрації також можна зареєструватися в день старту, в наметі суддів. Учасники отримують:

– участь в дитячих велоперегонах;

– стартовий номер учасника змагань;

– пляшку води 0,5 л;

– обслуговування лікаря та суддів;

– переможці і призери отримують призи та подарунки;

– запрошення для занять в Велоклуб „Лідер”;

– незабутню атмосферу спілкування та змагання.

Змагання проводяться з метою активного відпочинку та здорового способу життя; формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення талановитих дітей та підлітків для систематичних занять велоспортом; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час вело-прогулянок містом; порушення питання розбудови вело-інфраструктури та формування вело–культури в місті.

Організатори: КОДЮСШ “Спартак”, ГО “Велосипедно-туристичний клуб “ЛІДЕР” за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту і управління освіти Ужгородської міської ради, Закарпатського ОЦФЗН “Спорт для всіх”, ВПГО “НОК України” в Закарпатській області, а також спонсорів і партнерів.

До участі у змаганнях будуть допущені учасники після проходження температурного скринінгу, що буде проводитись лікарем.

Також організатори закликають всіх учасників та батьків/супроводжуючих осіб дотримуватись вимог передбачених карантинними обмеженнями, зокрема мати одягнуту захисну маску та дотримуватись соціальної дистанції.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *