Перевантажені фури руйнують недавно відремонтовану дорогу на Закарпатті

Із відповідним запитом до Державної служби України з безпеки на транспорті звернулися народні депутати Роберт Горват, Валерій Лунченко та Василь Петьовка. Про це у вівторок, 13 листопада, повідомив співавтор запиту Роберт Горват на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.
Зокрема, парламентар згадав про ситуацію, що наразі склалася на недавно відремонтованій дорозі М-25.
«Для капітального ремонту автомобільної дороги М-25, на відрізку між містом Чоп та селом Велика Добронь із Держбюджету цього року виділили 150 мільйонів гривень. Цей шлях, що з’єднує прикордонний Чоп із Мукачевом, не бачив ремонту практично 30 років, а зараз тут уже оновлено 16 км дорожнього покриття та три мости. Роботи на четвертому саме завершуються. Проте через недостатній контроль за вагою вантажів, що перевозяться цією дорогою, покриття шляху уже починає руйнуватися», – повідомив Роберт Горват.
За словами народного депутата, завдяки коштам Дорожнього фонду цього року роботи на українських автошляхах були особливо активними.
«2019-ий уже оголошений роком доріг в Україні, відтак темпи робіт знову зростуть. Однак поки ми не вирішимо проблему із габаритно-ваговим контролем та перевізниками, котрі провокують передчасне зношення доріг, українські шляхи руйнуватимуться швидше, ніж ми встигатимемо їх лагодити. Для України це – завелика розкіш», – вважає Горват.
У зв’язку з цим, Роберт Говарт, Василь Петьовка та Валерій Лунченко  звернулися до Державної служби України з безпеки на транспорті з вимогою забезпечити належний габаритно-ваговий контроль на автомобільному транспорті при перевезенні вантажів у Закарпатській області.
Прес-служба народного депутата України Роберта Горвата
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *